Wizyta księcia Williama w siedzibie Google i YouTube w Londynie

czwartek, 16 listopada 2017

Dziś książę William jako osoba zaangażowana w zapobieganie cyberprzemocy, odwiedził dwie siedziby najbardziej popularnych serwisów internetowych - Google i YouTube, aby spotkać się z The Royal Foundation Taksforce. Spotkania miały miejsce w Londynie.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Książę William już od dawna angażuje się w wyrażanie sprzeciwu atakom w Internecie. Wczoraj miał okazję porozmawiać z dwiema działaczkami na temat cyberprzemocy i dowiedzieć się jakie miały przeżycia związane w z tym problemem społecznym [LINK TUTAJ].

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Również tego dnia książę William oficjalnie uruchomił pierwszy w historii internetowy kodeks pt. ,,Stop.Speak.Support'', aby wesprzeć młodych ludzi, który stawiają czoła prześladowaniom w sieci (jeśli ktoś byłby ciekawy, można wejść na tę stronę klikając TUTAJ).
Pierwsze takie spotkanie zorganizowane przez Jego Królewską Wysokość miało miejsce w maju 2015 roku, na którym były obecne najbardziej czołowe firmy technologiczne i medialne w Wielkiej Brytanii, a także organizacje charytatywne poświęcone dzieciom, ich rodzicom oraz zespoły młodych ludzi.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Książę uważa, że największe firmy zajmujące się mediami społecznościowymi, technologią, grami jak i samymi mediami, są wprost idealne, aby utworzyć jedno wielkie rozwiązanie na temat wsparcia dzieci w Internecie oraz pomóc im kwestionować zachowania, mówić wprost o swoich niepokojach oraz wspierać swoich przyjaciół, którzy tego doświadczyli.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Podczas wizyty w siedzibie YouTube, książę wygłosił swoje przemówienie, w którym powiedział m.in. Macie szansę pokazać co wiecie i w co wierzycie - że firmy technologiczne potrafią poważnie podchodzić do swoich obowiązków społecznych [...] Mam nadzieję, że ten plan działania, który dziś ogłosiliśmy, pomoże Wam, przynajmniej w niewielkim stopniu, przyczynić się do rozwoju technologii z ufnością i optymizmem.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Cały filmik z przemówienia znajduje się poniżej:

Na sam koniec spotkania, książę miał okazję porozmawiać z młodzieżą, aby dowiedzieć się od nich jakie są ich opinie na temat utworzenia nowej kampanii #StopSpeakSupport.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal


Prześlij komentarz