Księżna Kate na gali Anna Freud w Oranżerii

wtorek, 7 listopada 2017

Dziś w oranżerii w Pałacu Kensington miała miejsce Anna Freund Gala - przyjęcie zorganizowane przez Anna Freund National Centre for Children and Families, której księżna Kate patronuje od kilku lat. Było to czwarte wyjście Kate od ogłoszenia jej trzeciej ciąży ale pierwsze jeśli chodzi o wyjście wieczorowe.

http://www.dailymail.co.uk

Dla przypomnienia, Anna Freund Centre jest organizacją charytatywną, która wspiera dzieci, młodzież i ich rodziny oraz porusza kwestie zdrowia psychicznego poprzez prowadzenie badań, rozwój i oferowanie usług, nauczanie i szkolenia. Księżna już na początku roku odwiedziła Early Years Parenting Unit, aby dowiedzieć się jak wygląda współpraca z rodzicami.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Ponadto Anna Freund Centre znalazła się wśród innych organizacji charytatywnych w kampanii HeadsTogether, którą uruchomili Kate, William i Harry. Dzisiejsze przyjęcie miało na celu również zapoznanie się z projektem nowego Centrum Doskonałości, które powstanie w miejscowości Islington.

http://www.dailymail.co.uk

Na budowę tego budynku przeznaczono prawie 40 milionów funtów, a planowane ukończenie budowy szacuje się na początek 2019 roku. Podczas tego wydarzenia Jej Królewska Wysokość dowiedziała się jak wygląda praca AFNCCF oraz miała okazję porozmawiać z rodzinami, które skorzystały z jej usług.

http://www.dailymail.co.uk

Przez cały wieczór księżnej towarzyszył Peter Fonagy, który z zawodu jest psychoanalitykiem oraz psychologiem klinicznym. Jako ciekawostka, został on odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego w 2013 roku za swoje zasługi w psychologii. Ponadto obecnie jest dyrektorem naczelnym Anna Freund Centre.

http://www.dailymail.co.uk

http://www.dailymail.co.uk

CO KATE MIAŁA NA SOBIE:
Suknia - Diane von Furstenberg (pierwszy raz miała ją na sobie podczas gali Royal Variety Performance w 2014 roku, wtedy była w ciąży z księżniczką Charlotte)
Kolczyki - pożyczone od Królowej
Bransoletka - pożyczona od Królowej
Kopertówka - Prada
Broszka - Buckley PoppyA już jutro księżna odbędzie kolejne, oficjalne wyście. Weźmie ona udział w School Learders Forum zorganizowanym przez organizację Place2Be, której jest patronką od 19 kwietnia 2013 roku. Na koneic zostawiam Was z zdjęciem idealnie przedstawiającym ciążowy brzuszek Kate:

http://www.dailymail.co.uk7 komentarzy

 1. Kocham tę suknię. Kate zawsze świetnie wygląda w koronkach,a ta jest delikatna,skromna,idealnie dopasowana do sylwetki. Uroku dodały jej kolczyki i loki. Czysta klasa. Bardzo czekałam na tto wyjście i się nie zawiodłam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na wyraźniejsze zdjęcia,ale rzeczywiście księżna pięknie wygląda. No i mamy pierwszy "recykling" z poprzedniej ciąży :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki śliczny brzuszek! Czuję,że będzie chłopiec. Księżna szybciej się zaokrągliła i wygląda przepięknie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ ona ma figurę! Jest w drugim trymestrze ciąży, a wygląda tak zgrabnie w dopasowanej sukni, że aż zazdrość bierze. Piękna kobieta!

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam nadzieję na tę suknię i się nie zawiodłam

  OdpowiedzUsuń
 6. Kate ma ładnie ułożone włosy, a rzadko się to zdarza, kiedy nosi rozpuszczone

  OdpowiedzUsuń
 7. Kate ma ładnie ułozone włosy.

  OdpowiedzUsuń