Książę William na gali The Children's Trust

poniedziałek, 6 listopada 2017

Dziś w godzinach wieczornych odbyło się The Children's Trust Gala, która została głównie zorganizowana przez organizację SkillForce, której od kilku lat patronuje książę William. Ze względu na swój patronat i zaangażowanie w pomoc innym, na tym wydarzeniu nie mogło go zabraknąć. 

WPA Pool/Getty Images Europe

Książę William aktywnie bierze udział w różnego rodzaju akcjach SkillForce. Ostatnio, jeszcze w tym roku wraz z organizacją uruchomił nowy program o nazwie The Prince William Award, który miał na celu pomóc małym dzieciom w przedziale wiekowym 6-14 lat w dążeniu do celu, zaufania innym ludziom czy zwiększenia pewności siebie.

WPA Pool/Getty Images Europe

Tego typu nagrody zostały rozdane 220 brytyjskim szkołom. W czasie tego wydarzenia Jego Królewska Wysokość miał okazję porozmawiać z przedstawicielami placówek oraz dowiedzieć się, w jaki sposób starają się pomagać swoim uczniom.

WPA Pool/Getty Images Europe

Dzisiejsza gala została wykonana w stylu cyrkowym, który był tematem przewodnim imprezy. Już na samym wejściu specjalny gość został powitany przez Elaine Paige, organizatorkę całego wydarzenia oraz Davida Williamsa, którego możecie kojarzyć z brytyjskiego Mam Talent, który zasiada tam w jury.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Już na samym początku gali William wygłosił swoje krótkie przemówienie, w którym powiedział m.in:

Dawanie dziecku odwagi, zaufania i odporności jest dowodem wielkiej miłości i zaangażowania w jego sukces [...] Jeśli takie umiejętności nie są nauczane w młodym wieku, bardzo trudno jest się ich uczyć jako osoba dorosła [...] Bądźmy ambitni i dajmy dzieciom w naszym kraju szansę na realizację swojego potencjału.

WPA Pool/Getty Images Europe

W czasie tego wydarzenia miał okazję pokonwersować z innymi zaproszonymi gośćmi  na temat dzisiejszego wydarzenia. Jak już wiadomo, książę William również stara się aby jego dzieci, George i Charlotte nie marnowali swoich zainteresowań, umiejętności, bo wie, że jeśli tak nastąpi, będą mieć ciężej w swoim przyszłym, dorosłym życiu.

WPA Pool/Getty Images Europe2 komentarze

  1. Już wiadomo,że księżna Kate przybędzie na koncert sama. Nie mogę się doczekać najbliższych wyjść!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozumiem, że to wyjście Williama, ale ja cały czas czekam aż nastapi moment w którym niespodziewanie pojawi się z żoną.

    OdpowiedzUsuń