O nasZuzanna Pawlicka

ZUZA. Optymistka, marzycielka, zakochana w Londynie i podróżach. Każdy swój dzień mogłabym zaczynać w innym zakątku świata. Pochodzę z Poznania. Brytyjską Rodziną Królewską zaczęłam się interesować od narodzin George'a, choć dobrze pamiętam, jak oglądałam ślub Williama i Kate w telewizji, podziwiając ceremonię. Najbardziej cenię sobie królową Elżbietę II,  kobietę, która mimo tylu problemów, trosk i zmartwień nigdy się nie poddaje.
Od czasu wkroczenia w royalsową blogosferę zaczęłam się interesować także innymi RK m.in. Szwedzką i Duńską.

W czerwcu 2017 r. byłam na Trooping the Colour i zobaczyłam Królową i resztę rodziny na słynnym balkonie (TUTAJ).

Rękę Kate i Williama uścisnęłam dokładnie 17 lipca 2017r. podczas ich wizyty w Warszawie. Udało nam się wtedy, razem z Julią przekazać Williamowi kolaż i z nim porozmawiać. (TUTAJ)

Media o nas - >TUTAJ<
 

MOJE SOCIAL MEDIA:


JULIA MELECH


Nazywam się Julia, mam 20 lat. Obecnie jestem studentką terapii pedagogicznej, ale w wolnej chwili uwielbiam czytać różne artykuły i książki o europejskich rodzinach królewskich. Stąd narodziło się moje zamiłowanie do prowadzenia bloga. Moja przygoda z blogowaniem rozpoczęła się prawie dekadę temu (!). Mój pierwszy blog był poświęcony tematyce księżnej Kate, lecz ze względu na mój dosyć młody wiek, musiałam skorzystać z pomocy osoby nieco starszej ode mnie. Z czasem bloga zaczęłam prowadzić sama aż do 2015 roku, kiedy zaproponowano mi współpracę w tworzeniu bloga The Cambridge Family.

Współautorką bloga The Cambridge Family byłam przez trzy lata. Niestety z powodów osobistych jak i (wtedy) szkolnych, musiałam zrezygnować z jego prowadzenia. Tym razem - po 3 latach nieobecności - znów powróciłam do swojej blogowej sfery i mam nadzieję, że zostanę w niej na długo! Na chwilę obecną będę prowadzić tylko bloga o rodzinie z Cambridge, lecz nie wykluczam powrotu do bloga o księżnej Marie. 


Moje social media:
6 komentarzy

 1. Fajnie się opisałyście dziewczyny :)
  Wszystkie trzy lubicie polski, angielski :)
  Spotkałyście sięjuz w realu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyny ile macie wyswietlen dziennie ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie bylo 3 autorek?
  Wiem, ze jedna zrobila sobie przerwe ale wrocila, a teraz jej juz nie ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety Magda zrezygnowała z prowadzenia bloga. Teraz jestem tylko ja i Zuza.

   Usuń
 4. Chyba lekka pomyłka się wkradła w biografii Zuzy, bo Kate i Williama nie było w Warszawie 17 czerwca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha rzeczywiście :P nie wiem dlaczego napisałam czerwca :P

   Usuń