Wizyta księżnej Kate w Windsor Family Hub

wtorek, 6 czerwca 2023

 Dziś księżna Kate udała się z wizytą do Windsor Family Hub, aby dowiedzieć się więcej na temat znaczenia oraz wsparcia oferowanego przez centrum dla dzieci i ich rodzin zamieszkujących tereny Windsoru, Maidenhead oraz ich okolice. Jest to kontynuacja działalności księżnej Walii na rzecz wczesnego dzieciństwa oraz promowanie jej najnowszej kampanii ,,Shaping Us''. Po więcej szczegółów zapraszam do dalszej części posta!


twitter.com/KensingtonRoyal

Jak można przeczytać w oświadczeniu wydanym przez Pałac Kensington:

Windsor Family Hub jest prowadzony przez Achieving for Children - firmę non-profit działającą na rzecz społeczności, która świadczy usługi dla dzieci na terenie Windsoru, Maidenhead oraz okolic. Oferuje ona szeroką gamę usług stworzonych z myślą o wspieraniu rodzin, opiekunów i dzieci w każdym wieku, w tym usługi powszechne świadczone za pośrednictwem centrów rodzinnych. Jest to oferowane wraz z ukierunkowanym wsparciem udzielanym przy najbliższej okazji, aby ułatwić życie rodzinie i zapobiec eskalacji problemów.

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images


Podczas wizyty Jej Królewska Wysokość spotkała się z podopiecznymi centrum rodzinnego, w tym z rodzicami biorącymi udział w kursie radzenia sobie ze stresem, osobami uczącymi się na pielęgniarkę środowiskową oraz osobami, które skorzystały z kursu masażu niemowląt. Księżna wysłuchała ich doświadczeń oraz dowiedziała się więcej o wsparciu jakie oferuje Windsor Family Hub.

Embed from Getty Images


Pałac Kensington na Twitterze:


CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Marynarka - ZARA

Bluzka - Ralph Lauren

Spodnie - LK Bennett

Kolczyki - Mappin & Webb

Buty - Emmy London

Embed from Getty Images


Filmik z wizyty:Prześlij komentarz