Książę William na otwarciu The Oak Cancer Center w Sutton

czwartek, 8 czerwca 2023

Dziś książę William - jako prezes Royal Marsden Hospital - uczestniczył w otwarciu nowego centrum przeznaczonego do leczenia osób zmagającymi się z chorobami onkologicznymi. Po zakończeniu oficjalnej części wydarzenia, Jego Królewska Wysokość miał okazję porozmawiać z niektórymi pacjentami oraz personelem nowego ośrodka medycznego. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


twitter.com/royalmarsdenNH

Jak można przeczytać na stronie poświęconej Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej:

The Oak Cancer Center, finansowany przez The Royal Marsden Cancer Charity, pomoże przyspieszyć rozwój nowych metod leczenia i umożliwi diagnozowanie jak największej liczby nowotworów na wcześniejszym etapie. Został zaprojektowany tak, aby stworzyć jasne i spokojne otoczenie, które pomoże poprawić wrażenia pacjentów podczas leczenia.

Embed from Getty Images


Podczas wizyty, Jego Królewska Wysokość spędził miło czas z pacjentami leczonymi w Olayan Day Care Unit Oak Cancer Centre i usłyszał od nich, jak nowy budynek wpłynie na ich dalsze leczenie. Książę również zamienił kilka słów z czołowymi naukowcami i pracownikami szpitala, którzy będą kontynuować swoje innowacyjne badania na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów.

Embed from Getty Images


Pałac Kensington na Twitterze:


***********************************************************************************


7 czerwca książę William odbył niezapowiedziane wyjście. W godzinach popołudniowych spotkał się z Keirem Starmerem (liderem brytyjskiej Partii Pracy) w Zamku Windsor.


Prześlij komentarz