Wizyta księżnej Kate w Maidenhead Rugby Club + Oficjalne zdjęcie ze ślubu księcia Husseina i Rajwy Al Saif! + więcej

środa, 7 czerwca 2023

W ramach promowania kampanii ,,Shaping Us'' związanej ze wczesnym dzieciństwem, księżna Kate odwiedziła Maidenhead Rugby Club. Tam wzięła udział w dyskusji dotyczącej wpływu aktywności fizycznej na zdrowie psychiczne człowieka oraz zagrała w rugby. Oprócz tego pojawiło się nowe, oficjalne zdjęcie ze ślubu w Jordanii oraz jedno niezapowiedziane wyjście księżnej Walii. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


Kensington Palace Twitter

Jak jest napisane w oświadczeniu opublikowanym przez Pałac Kensington:

Maidenhead RFC to tętniący życiem, integracyjny klub sportowy, który służy lokalnej społeczności od ponad 90 lat. Liczy on 800 członków, a jego filozofią jest zapewnienie przyjemnego środowiska, w którym wszyscy członkowie mogą cieszyć się wartościami rugby, zarówno na boisku jak i poza nim.

Embed from Getty Images


Jej Królewska Wysokość brała udział w dyskusji, podczas której omówiono wpływ zajęć sportowych na świeżym powietrzu na zdrowie psychiczne ludzi. Kolejnymi tematami były doświadczenia związane z wczesnym dzieciństwem, doświadczenia związane z własnym rodzicielstwem oraz współpraca klubów sportowych z rodzinami w celu zapewnienia im wsparcia w wychowywaniu dzieci.

Embed from Getty Images


Następnie księżna skorzystała z różnych aktywności na świeżym powietrzu. Jak widać, sprawiło jej to wielką frajdę ;).

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images


Pałac Kensington na Twitterze:


CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Bluzka - England Women's Rugby

Spodnie - Sweaty Betty

Buty - Lululemon

Kolczyki - Orelia London

Embed from Getty Images


Filmik z dzisiaj:


 

***********************************************************************************


Dziś ukazało się kolejne oficjalne zdjęcie ze ślubu jordańskiego następcy tronu, księcia Husseina oraz Rajwy Al Saif, który odbył się 1 czerwca. Na nim można zobaczyć przedstawicieli rodzin królewskich z całego świata, którzy przybyli na to wydarzenie. Na fotografii można zobaczyć także księcia i księżną Walii.


***********************************************************************************


6 czerwca księżna odbyła niezapowiedziane wyjście - spotkała się z Alice Webb (członkinią The Royal Foundation) w Zamku Windsor.


Prześlij komentarz