Kate i inni członkowie BRK na Festival of Remembrance

sobota, 11 listopada 2017

Dzisiaj księżna Kate i inni członkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej byli obecni na Festival of Remembrance, czyli koncercie z okazji Dnia Pamięci.

Festival of Remembrance to coroczny koncert poprzedzający Niedzielę Pamięci. Zawsze odbywa się w Royal Albert Hall w Londynie. Od trzech lat w wydarzeniu uczestniczą także Kate i William, jednak w tym roku książę nie towarzyszył żonie, ponieważ w tym czasie był na meczu rugby.


Na koncercie obecni byli także: Królowa Elżbieta II, książę Filip, książę Karol i księżna Camilla, hrabia Edward i hrabina Sophie, książę Andrzej, księżniczka Anna i Sir Tim Laurence, książę i księżna Gloucester, książę Kentu oraz księżniczka Alexandra.


Za organizację festiwalu odpowiedzialni są Royal British Legion. Koncert ma na celu upamiętniać tych, którzy zginęli podczas różnych konfliktów zbrojnych za ojczyznę. W tym roku upamiętniano: 100-lecie kobiet w służbie wojskowej, bitwę pod Passchendaele, utworzenie Commonwealth War Graves Commission, narodziny Very Lynn, 75. rocznicę drugiej bitwy pod El Alamein oraz utworzenie pułku RAF.


Podczas koncertu wystąpili m.in. Emeli Sande, Tom Odell, Melanie C, Alfie Boe i Lesley Garrett.


Dla przypomnienia, stylizacje Kate z tego wydarzenia w 2015 i 2016 r.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate festival of remembrance 2015  Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate festival of remembrance 2016

Kate miała na sobie:
płaszczyk - Catherine Walker
kolczyki - po księżnej Dianie
kopertówka - Magid


6 komentarzy

 1. Jak ona to robi,że zawsze wygląda tak ślicznie,nawet cała na czarno? Płaszczyk z weleru ma uroczy fason. Warto zauważyć,że broszka jest inna niż zawsze -z dużymi płatkami.Ładnie wyróżnia strój.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Księżna w czerni wygląda poważnie,ale nadal pięknie. Osobiście płaszczyk mi się nie podoba,ale promienny uśmiech Kate sprawia,że stylizacja nie jest ważna. Nie wiem czemu,księżna chyba po prostu ma naturalny urok i czar.

   Usuń
 2. Nie podoba mi się ta stylizacja. Płaszcz ma dziwny połysk. Plusem jest to,że chyba po raz pierwszy księżna ma nieco grubsze łydki. Czekam na jutrzejszą stylizację

  OdpowiedzUsuń
 3. To sukienka czy płaszcz? Chyba raczej sukienka, na koncercie by przecież w plaszczu nie siedziala!

  OdpowiedzUsuń
 4. Duży plus dla Kate za to, że ostatnio układa rozpuszczone włosy. Wcześniej nie zdarzało się to często

  OdpowiedzUsuń