Księżna Kate w filmiku dla Anna Freund Centre

poniedziałek, 18 września 2017

Dziś Pałac Kensington opublikował filmik z udziałem księżnej Kate. Jej Książęca Wysokość wzięła udział w kampanii pt.,,Nigdy nie jesteś zbyt młody aby porozmawiać o zdrowiu psychicznym'' zorganizowanej przez Anna Freund Centre, której jest patronką.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Filmik trwa 6 minut. W nagraniu księżna powiedziała m.in:

Jako rodzice, chcemy zapewnić swoim dzieciom jak najlepszy start w dorosłym życiu. Zachęcamy dzieci do zrozumienia i otwartości na temat swoich uczuć, które może im dać umiejętność radzenia sobie ze wzlotami i upadkami, z którymi zmierzą się w przyszłości. To jest ważne, że nasze dzieci rozumieją że emocje są normalne i że jeśli walczą, mają pewność, że potrzebują pomocy. Dlatego z dumą popieram kampanię ,,Nigdy nie jesteś zbyt młody na rozmowę o zdrowiu psychicznym prowadzoną przez Anna Freund Centre, która jest prowadzona w szkołach podstawowych jesienią tego roku.


Zasoby kampanii są doskonałymi narzędziami wspierania rodziców. Pokazują jak możemy pomóc dzieciom wyrażać swoje uczucia, odpowiednio reagować i zapobiegać małym problemom począwszy od rzucania śnieżkami kończąc na największych.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Filmik został wykonany podczas wizyty księżnej Kate w siedzibie organizacji Centre's Early Years Parenting Unit, która współpracuje z Anna Freund Centre <KLIK>.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

10 komentarzy

 1. To ważne, aby młodzież umiała i chciała mówić o swoich uczuciach. To, co robi rodzina książęca na tym polu jest po prostu wspaniałe. Widać, że chcą jak najlepiej wykorzystać swój wizerunek do promowania kampanii na rzecz zdrowia psychicznego. Chyba jako pierwsi z rodziny podjęli się tego wyzwania. Zdrowie psychiczne jest bardzo ważne, nie wystarczy zażyć tabletkę ani posmarować maścią, aby problem zniknął. Mam nadzieję, że teraz problemy psychiczne dzieci i młodzieży przestaną być tabu, rzeczą wstydliwą. Na pewno jeszcze nie raz zobaczymy Kate i Williama w podobnej kampanii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest ogromnie ważne.W współczesnym.świecie stawiamy na otwartość,tolerancję, a tak często ukrywamy nasze emocje. Albo wyrażamy je gniewem,agresją,często młodzi popadają w uzależnienia. Dlatego piękne jest to, że para książęca o tym niełatwym problemie mówi i zaczyna od najmłodszych.

   Usuń
 2. A kiedy to bylo nagrane ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie na zupełnie inny temat. Czy są jakieś informacje, że Kate w młodości zwiedzała Pałac Buckingham lub Pałac Kensingon jako turystka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś czytałam ze Kate jako mała dziewczynka oglądała na żywo mecz w którym grał William i chyba mają wspólne grupowe zdjęcie na którym siedzą zupełnie w innych miejscach :)

   Usuń
 4. Kate ślicznie wygląda, ale mam wrażenie jakby tekst czytała z komputera :)

  OdpowiedzUsuń