Książę William w McLaren Production Centre.

wtorek, 12 września 2017

Po kilkugodzinnej wizycie w Sporting Chance Clinic, książę William udał się do McLaren Production Centre czyli siedziby, w której produkuje się różnego rodzaju ekskluzywne auta opartych na technice z wyścigów Formuły 1. Budynek ten znajduje się w miejscowości Woking.

WPA Pool/Getty Images Europe

Przedsiębiorstwo te jest częścią McLaren Technology Group. W jej skład także wchodzi: McLaren Racing (zajmowanie się startem drużyny McLaren w wyścigach Formuły 1), McLaren Electronic Systems (wytwarzanie samochodowych systemów kontroli dla sportów motorowych), McLaren Marketing.

WPA Pool/Getty Images Europe

Również częścią tej jednostki jest: Absolute Taste (odpowiadanie za dostawy żywności dla zespołu wyścigowego), Lydden Circuit (zarządzanie torem wyścigowym, który ma tę samą nazwę, znajduje się on w Dover w hrabstwie Kent) oraz McLaren Applied Technologies.

WPA Pool/Getty Images Europe

Książę miał okazję obejrzeć wystawę najnowszych modeli samochodów inspirowanych słynnymi wyścigami Formuły 1. Na pewno wizyta księcia w tym miejscu na pewno sprawiła większą przyjemność bo nie tylko jest wielkim fanem piłki nożnej, ale i także motoryzacji.

WPA Pool/Getty Images Europe

WPA Pool/Getty Images Europe

WPA Pool/Getty Images Europe

Właściciele oraz przedstawiciele firmy mieli okazję także oprowadzić specjalnego gościa po wystawie, w której zaprezentowane zostały pojazdy używane podczas wyścigów F1 na przestrzeni lat. Najstarsze modele sięgają ponad lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Na sam koniec wizyty w  tym miejscu, William spotkał się z dwójką osób, Alexem i Aminą, którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach związanych z pracą w branży motoryzacyjnej. Następne wyjście księcia planowane jest na 14 września - tego dnia odwiedzi Liverpool.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

 Ciekawostką tej wizyty było to, że w czasie zwiedzania, książę William zdradził gospodarzom, że George tak jak on, pokochałby to miejsce oraz zostałby tutaj na zawsze.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

6 komentarzy

 1. To niebieskie autko całkiem fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiał być zachwycony,że mógł zobaczyć wszystkie nowości motoryzacyjne: )
  Kolejny pracowity dzień.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealne wyjście dla każdego mężczyzny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kate podobno jeszcze nie czuje się najlepiej i Carole jest z nią cały czas w pałacu Kensington. Mam nadzieję, że już niedługo księżna poczuje się lepiej i może będzie mieć jakieś oficjalne wyjście? Może w październiku? Poprzednim razem Kate pojawiła się publicznie dopiero w połowie października.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że raczej we wrześniu jej nie zobaczymy, za to od października do styczniapewnie odbędzie sporo wizyt. Pod koniec ciąży i po porodzie i tak nigdzie nie wyjdzie, więc w miarę możliwości pewnie będzie chciała odwiedzić organizacje, ktorym patronuje.
   A William miał dzis naprawdę fajne wyjście. Pewnie byla to dla niego niezła frajda.

   Usuń