Książę William i Harry w Support4Grenfell Community Hub i The Muslim Cultural Heritage Centre

wtorek, 5 września 2017

Dzisiaj książę William i Harry odbyli także niezapowiedziane wyjście do Support4Grenfell Community Hub w Kensington.


Po tragicznym wydarzeniu 14 czerwca, książęce trio chce wspierać poszkodowanych. Siedzibą ich fundacji, czyli The Royal Foundation, of The Duke and Duchess of Cambridge and Prince Harry został właśnie Support4Grenfell Community Hub.


Książę rozmawiał z przedstawicielami fundacji, które patronują, m.in. Child Bereavement UK, Place2Be, The Art Room i Winston's Wish.


Następnie wspólnie udali się do Muzułmańskiego Centrum Dziedzictwa Kulturowego, czyli The Muslim Cultural Heritage Centre.


Al-Manaar była organizacją, która jako pierwsza zareagowała w sprawie pożaru w Grenfell Tower.


Spotkał się także z mieszkańcami spalonego budynku, którzy opowiedzieli Williamowi jak organizacja wspiera ich po tragedii.


William wspomniał także o ciąży swojej żony "mało śpi, ale bardzo się cieszymy z tej nowiny".

4 komentarze

 1. Widzę,że kalendarz księcia wypełniony-w niektóre dni po dwa,trzy wyjścia.Rzeczywiście pałac dobrze to nazwał bycie pełnoetatowym członkiem rodziny królewskiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponoć księżna ma nadzieję że da radę odprowadzić George'a do szkoły w czwartek,ale decyzja na ten temat zapadnie tego samego dnia rano w zależności od samopoczucia księżnej. Miejmy nadzieję że będzie dobrze,choć wątpię w to...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ważny dzień dla dziecka mam nadzieję że Kate znajdzie w sobie siłę żeby w tak ważnym dniu być z synkiem :)

   Usuń
  2. Podczas wyjścia książę William powiedział,że Kate "czuje się dobrze,ale potrzebuje czasu by przyzwyczaić się do tej sytuacji"...Wychodzi więc na to że ciąża była raczej zaskoczeniem. Też mam ogromną nadzieję,że księżna dojdzie do siebie szybciej niż podczas poprzedniej ciąży :)

   Usuń