Książę William na prezentacji nowej inicjatywy zdrowia psychicznego

czwartek, 1 marca 2018

Dziś książę William był obecny na konferencji na temat zdrowia psychicznego, podczas której zaprezentował nową inicjatywę kampanii HeadsTogether, która została stworzona we współpracy z Mind Charity. Oficjalnie zostanie wprowadzona we wrześniu 2018 roku.

Chris Jackson/Getty Images Europe


Tym razem kolejny pomysł Jego Królewskiej Wysokości związany jest ze zdrowiem psychicznym w miejscach pracy. W czasie Unilever's Workplace Wellbeing Conference, omawiano obecny stan zdrowia psychicznego ludzi w pracy oraz specjalne badania przeprowadzone na Brytyjczykach.

Chris Jackson/Getty Images Europe

Nowa inicjatywa będzie się składać ze strony internetowej Mental Health at Work oraz specjalnych szkoleń online, która wyposaży miejsca pracy w różnego rodzaju narzędzia, szkolenia w celu stworzenia dobrego środowiska pracy.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Następnie książę William wygłosił swoje przemówienie (postanowiłam przetłumaczyć jego fragmenty):
Dwa lata temu, wraz z Catherine i Harrym, rozpoczęliśmy krajową rozmowę na temat zdrowia psychicznego. Wszyscy wiedzieliśmy, że ta kwestia leży u podstaw wielu przyczyn, na których nam zależy - niezależnie od tego czy chodzi o zdrowie dzieci i rodzin, opiekę nad weteranami wojennymi, zwalczanie bezdomności lub epidemia samobójstw. Dzięki kampanii HeadsTogether, pracujemy z partnerami, aby rozpowszechnić komunikat: same rozpoczęcie rozmów na temat zdrowia psychicznego mogą mieć wielkie znaczenie.
https://twitter.com/KensingtonRoyal

Cieszę się, że The Royal Foundation oraz Mind Charity wprowadzą we wrześniu nowy program na temat zdrowia psychicznego w miejscach pracy, aby wesprzeć wszystkich pracowników jak i pracodawców w całym kraju - w szczególności małe i średnie przedsiębiorstwa, które często mają trudności ze znalezieniem zasobów [...] Jestem przekonany, że możemy i będziemy w stanie zmieniać sposób, w jaki myślimy o zdrowiu psychicznym w Wielkiej Brytanii. Dziękuję za poświęcony czas i wsparcie.
Chris Jackson/Getty Images Europe

Prześlij komentarz