Księżna Kate na spotkaniu w Pałacu Kensington + więcej

wtorek, 13 marca 2018

Dziś księżna Kate odbyła niezapowiedziane wyjście na temat swojego patronatu nad organizacjami związanymi z tenisem. Już od pewnego czasu jest wiadome, że Kate uwielbia oglądać zmagania tenisistów, lecz dzisiejsze spotkanie dotyczyło innej sprawy, ale również związaną z tą dyscypliną sportową.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Jej Królewska Wysokość zorganizowała spotkanie dla przedstawicieli organizacji takich jak: British Tennis, Wimbledon czy Coach Core. Również byli na nim obecni Judy Murray - matka znanych brytyjskich tenisistów, Andy'ego i Jamie'go Murraya oraz Tim Henman.

Głównym celem dzisiejszego wydarzenia było omówienie nowych inicjatyw, które zostaną specjalnie utworzone dla dzieci na terenie całej Wielkiej Brytanii, a także zapewnienie jeszcze większego dostępu do sportu na poziomie lokalnym. Niestety Pałac Kensington opublikował tylko jedno zdjęcie ze spotkania. 

CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Płaszczyk - Goat (miała go już na sobie podczas wizyty w Hornsey Road Children's Centre)

*********************************************************

Jak podają niektóre źródła na Twitterze, księżna Kate odbyła prywatne spotkanie z Nicolasem Gibbem - obecnym ministrem stanu ds. reformy szkolnej. Swoje stanowisko sprawuje od lipca 2014 r. Nie pojawiło się żadne zdjęcie z tego wydarzenia.


5 komentarzy

 1. Kate zaskoczyła mnie tym,jak dużo odbywa ostatnio wyjść,szczególnie w ostatnim stadium ciąży.Pewnie już jednak tylko marzy o odpoczynku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno jest jej cięźko teraz. Znam ten stan. Fajna dziewczyna. Powinna już zająć się tylko sobą i dziećmi.

   Usuń
  2. Bardzo możliwe, że większa ilość wyjść jest spowodowana niezbyt pochlebnymi opiniami o Kate i jej zaangażowaniu. Gdzieś w internecie pojawiły się wyliczenia ile razy Kate miała swoje wyjścia w ubiegłych latach i wychodziło na to, że było ich zdecydowanie mniej niż u księcia Filipa, który przecież ma swoje lata. Myślę, że to może mieć związek, ale jednocześnie bardzo podziwiam Kate, bo widać, że jest jej już ciężko. Wygląda fenomenalnie w ciąży, ale na pewno ma ochotę już teraz odpoczywać :).

   Usuń
 2. Lubię Kate w takich bardziej naturalnych włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako jedyna wystąpiła w płaszczu. Mieszka w pałacu więc chyba nie musiała go zakładać

  OdpowiedzUsuń