Przewidywania z 2022 roku - które z nich się spełniły? + Blogowe postanowienia noworoczne na 2023 rok!

czwartek, 29 grudnia 2022

Zbliża się koniec 2022 roku więc czas na podsumowanie przewidywań blogowych, które zostały opublikowane w styczniu. Które z nich się spełniły? A które z nich nie? Tego dowiecie się w tym poście. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


Kensington Palace

Tak prezentowały się moje przewidywania na 2022 rok:

Embed from Getty Images

A oto moje przemyślenia co do Nowego Roku:
 • Więcej oficjalnych wyjść pary książęcej
 • Pierwsze wyjście księcia Louisa z rodzicami!
 • Dalsza działalność księżnej na rzecz wczesnego dzieciństwa
 • Dalsza działalność księcia Williama na rzecz klimatu oraz walki z nielegalnym handlem dziką florą i fauną
 • Nowy projekt księcia Williama i The Royal Foundation!
 • Więcej oficjalnych zdjęć księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa!
 • Książęce rodzeństwo będzie obecne na koronacji swojego dziadka, króla Karola, w Opactwie Westminsterskim!
 • Royal Tour (prawdopodobnie do Australii i Nowej Zelandii; ewentualnie Kanada)
 • Kolejne zagraniczne podróże (może ponownie Polska? :D)
 • The Earthshot Prize odbędzie się w jednym z krajów europejskich (może to będzie Holandia albo któryś z krajów skandynawskich)
Embed from Getty Images

A jakie są Wasze przemyślenia co do rodzinki na 2023 rok? Piszcie swoje propozycje w komentarzach ;).


6 komentarzy

 1. Przyjazd do Polski całej rodzinki byłby super 😉

  Obstawiam, że przed koronacją króla to duet H&M znowu z czymś wyskoczy (np. kolejny łzawy wywiadzik czy dokument). Nie będzie ich na koronacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obstawiam podobnie jak ty na blogu tylko będzie więcej wizyt zagranicznych ale raczej do Polski nie przyjadą będą raczej odwiedzać te kraje które należą do wspólnoty a właściwie do zjednoczonego królestwa Wielkiej Brytanii, a co do koronacji George i Charlotte mogą się pojawić ale Louis już nie, a Meghan i Harry? 🤔 Raczej się pojawia na koronacji na balkonie już raczej nie. A może jakiś głośny rozwód będzie w BRK 🤔😉 pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten tekst z przekreśleniami sąsiadującymi z kolorem przechodzącym przez dolną połowę tekstu jest nieczytelny :/ O ile powód przekreśleń rozumiem, to już te kolorowe oznaczenia linku są delikatnie mówiąc... specyficzne. Niby nic, a odbiera przyjemność z czytania. Jeśli chodzi o samą treść, to gratuluję wstrzelenia się w wiele przewidywań i życzę równie dużej liczby (a nawet większej) na przyszły rok! W kwestii wizyty w Polsce przychylam się do poprzednika/czki (że raczej będą to kraje Wspólnoty). Po cichu liczę też na więcej konkretnych indywidualnych projektów Kate - takich, które pozwoliłyby kojarzyć te inicjatywy z samą Kate, a nie "Williamem i jego żoną".

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej mało imponujące przepowiednie jak np.uczestnictwo Kate i Williama w Platynowym Jubileuszu było dość oczywiste.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę doczytać do końca moje przewidywania dotyczące uczestnictwa na Platynowym Jubileuszu królowej Elżbiety. Napisałam: ,,Książę i księżna Cambridge oraz ICH DZIECI będą CZYNNIE uczestniczyć w obchodach Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II w czerwcu''. Więc pierwsza rzecz - duże zaangażowanie dzieci George'a, Charlotte i Louisa w te uroczystości (o czym świadczyła ich obecność na Trooping The Colour czy Platinum Jubilee Pageant), a druga - własna inicjatywa Ich Królewskich Wysokości w Platynowy Jubileusz. Nie chodziło mi o wydarzenia wchodzące w oficjalny plan jubileuszu, bo to było oczywiste, że para książęca na nich się pojawi. Chodziło mi bardziej o takie ,,poboczne'' wydarzenia np. wizyta w Walii z George'em i Charlotte, pieczenie ciasteczek dla mieszkańców Walii, wizyta w Evelina London Children's Hospital oraz niezapowiedziane spotkanie z mieszkańcami Londynu w czasie trwania Big Jubilee Lunch ;).

   Usuń