Wiemy w jakim miesiącu urodzi się trzecie Royal Baby! + Nowe informacje na temat Royal Tour!

wtorek, 17 października 2017

Dziś Pałac Kensington podał kilka nowych informacji na temat pary książęcej. Zacznijmy od tej najważniejszej - oficjalnie potwierdzono w jakim miesiącu przyjdzie na świat trzecie dziecko Kate i Williama! Więcej w dalszej części!

https://twitter.com/KensingtonRoyal
Jak możemy przeczytać w oświadczeniu Pałacu Kensington, kolejny książę lub kolejna księżniczka Cambridge przyjdzie na świat w kwietniu 2018 roku. Na razie tylko tyle wiemy o trzecim potomstwie pary książęcej.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Również zaszły zmiany co do Royal Tour pary książęcej, które miało odbyć się w listopadzie. Otóż ze względu na niezbyt dobre samopoczucie księżnej, podróż została przełożona na początek 2018 roku! A kraje, które mają odwiedzić to Norwegia i Szwecja.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Ale żeby nas rozweselić, Pałac Kensington również podał informację, iż Książę William w dniach 29-30 listopada 2017 r odwiedzi Finlandię na wniosek Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Plan podróży zapewne poznamy dopiero w połowie listopada.

https://twitter.com/KensingtonRoyal


16 komentarzy

 1. Super,że maluszek ma przyjść na świat w kwietniu,może znów się "spóźni" i data będzie przybliżona do daty narodzin księżniczki Charlotte?
  Zdziwiło mnie nieco,że Kate zdecydowała się na podróż będąc już w zaawansowanej ciąży. Szkoda,że trzeba jeszcze poczekać,ale myślę że warto!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy istnieje możliwość,że Kate dołączy do Williama podczas podróży do Finlandii? Czy możemy spodziewać się małej zmiany planów na ostatnią chwilę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo możliwe, podobnie było z Nowym Jorkiem, gdy Kate była w ciąży Charlotte. William miał sam polecieć do Stanów, a Kate w tym czasie czuła się już lepiej, więc do niego dołączyła :)

   Usuń
  2. Byłoby super. Szczerze powiem,nie wiedziałam,że William miał sam lecieć do Stanów.

   Usuń
  3. Wydaje mi się, że królewska korespondent napisała, że tym razem to chyba niemożliwe

   Usuń
 3. Może dziecko przyjdzie na świat na 7 rocznicę ślubu pary książęcej? To byłby dopiero prezent :)
  Norwegia i Szwecja kolejne świetne wieści ciekawie będzie zobaczyć razem Victorie i Kate :)
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak sądzicie-kiedy księżna przejdzie na urlop? I czy możliwe,że pojawi się jeszcze 17 marca w dniu Św.Patryka?

  OdpowiedzUsuń
 5. hej tak jak myślałam, fajnie by było gdyby rzeczywiście dziecko urodziło się w rocznice ślubu albo w dniu urodzin królowej 21 kwietnia zobaczymy w każdym razie najważniejsze jest nie kiedy się urodzi tylko żeby było zdrowe i Kate również dobrze by się czuła, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. https://karola-royalty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Obstawiam że urodzi się między 10 a 21 kwietnia i oby w sobotę bo chciałabym śledzić narodziny Royal Baby bo w szkole to tak nie za bardzo mogę

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiedziałam,że kwiecień,w przypadku ciąż Kate są one naprawdę wcześnie ogłaszane. I zawsze poród po terminie: )
  Charlotte też miała się urodzić w kwietniu,ale czekaliśmy do maja. Może teraz się uda prezent na rocznicę? :)Myślę,że jednak nie ważna jaka data,to i tak będzie dla nich najpiękniejsze wspomnienie z siódmego roku małżeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Myslę że kwiecień to podpucha a dziecko przyjdzie na swiat w maju

  OdpowiedzUsuń
 10. Obstawialam kwiecień. :-)
  Ja się nie dziwię, że przesunięto Royal tour, bo wbrew pozorom w 6-7 miesiącu kobiety zwykle czują się lepiej niż w 4-5.

  OdpowiedzUsuń
 11. No to mniej wiecej już wiemy, który to tydzień. Skoro planowany termin porodu jest na kwiecień, to ksiezna jest w 13-17 tygodniu. W czasie ogłoszenia nowiny był to 6-10 tydzień. Pamietam, że stawiałam wtedy na 8. Dziecko poczelo się w lipcu lub na samym początku sierpnia. Niewykluczone, że w Polsce :-).

  OdpowiedzUsuń
 12. No to czekamy na royal baby: na szwedzkie w marcu a brytyjski w kwietniu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Rzeczywiście, jest to zaskoczenie, że przesunięto termin podróży na 2018 rok.
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń