Odpowiedź od Kate i Williama!

środa, 25 października 2017

14 września 2017 r. wysłałam list do księcia Williama i księżnej Kate z gratulacjami z okazji 3. ciąży Catherine. 17 października otrzymałam odpowiedź.

Przy okazji w liście poprosiłam o zdjęcie ze ślubu Kate i Williama, którego brakuje mi w mojej kolekcji. Wiem, że jeszcze w zeszłym roku przysyłali je jeśli ktoś poprosił, więc postanowiłam spróbować. Niestety odpisali, że w swoim biurze już nie posiadają tej fotografii, ale mogę napisać w tej sprawie do agencji PA.


W kopercie znajdowało się także zdjęcie - to samo, które odsyłali z bożonarodzeniowymi życzeniami, tylko tym razem ozdobione białą ramką :).


Z tyłu znajdowały się podziękowania za gratulacje.


TUTAJ możecie zobaczyć, na jakie odpowiedzi jeszcze czekam.

4 komentarze

 1. Gratulacje :);)
  Również prosiłam w liście o zdjęcie ślubne i również dostałam podobna odpowiedź a właściwie sugestie abym napisała do PA :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!:-)
  Właśnie ja też wysłałam list i w liście poprosiłam o zdiecje ze slubu Kate i Williama i również otrzymałam taką sugestie.Ja otrzymałam dłuższy list natomiast zdjęcie otrzymałam puste bez dodatkowych życzeń.Również spodziewałam się odpowiedzi z oczekiwanym zdjęciem .Mam pytanie czy będziesz wysyłać list do agencji.Mimo wszystko bardzo cieszy mnie ta odpowiedz;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham to zdjęcie. Za niedługo dołączy do niego trzeci maluszek -trudno w to uwierzyć: )

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie czy będziesz wysłać list do agencji w sprawie zdjęcia?:-)

  OdpowiedzUsuń