Rebecca Deacon odznaczona Orderem Królowej Victorii! - inwestytura w Pałacu Buckingham

środa, 11 października 2017

Dzisiaj książę William odznaczył kilka osób, które w jakiś sposób wpłynęły na rozwój Wielkiej Brytanii. 

Jedną z osób była właśnie Rebecca Priestley (Deacon) - wieloletnia prywatna asystentka księżnej Kate, która z początkiem października zakończyła pracę u Cambridge'ów.


Odznaczeni zostali także: Kathleen Hartshorne - prowadzi niedzielne szkółki dla biednych dzieci oraz działa w wolontariacie w hospicjum, Razia Ismail - walczy o prawa Azjatek, Martin Sampson - szef Royal Air Force, Justin Rose - golfista i Adam Peaty - pływak.


6 komentarzy

 1. Macie jakieś inne zdjęcie Rebecci, bo chciałabym dokładniej zobaczyć jak jest ubrana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4970012/Kate-s-Girl-Friday-honoured-Buckingham-Palace.html

   Usuń
  2. Dziękuję za linka

   Usuń
 2. A propo sekretarki dostałam dzis aż dwie odpowiedzi od Kate a drugi od Charlotte w końcu po ponad miesięcznym oczekiwaniu 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Może nie na temat, ale ktoś ostatnio był ciekawy czy można jeszcze dostać zdjęcie ze ślubu Kate i Williama. Otóż sama bardzo chciałabym mieć to zdjęcie i w liście, który wysłałam miesiąc temu z między innymi prośbą o to właśnie zdjęcie. Dziś dostałam odpowiedź, że biuro nie ma dostępu do biblioteczki ze zdjęciami. I odesłali mi inne zdjęcie K&W.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rodzina królewska tak wyraża swoją wdzięczność za pracę dla pracowników- orderami. To musiało być wielkie przeżycie dla Rebecci. Szkoda,że już nie będzie pomagać Kate.

  OdpowiedzUsuń