Jak Carole Middleton pomogła swoim córkom zachować smukłą sylwetkę?

piątek, 6 października 2017

Dziś kolejny artykuł pochodzący z najpopularniejszej brytyjskiej strony informacyjnej - Daily Mail. Jego autorem jest Sebastian Shakespeare. Jak już zapewne zauważyliście tytuł, dziś zajmiemy się rzekomym wpływem Carole Middleton na smukłą sylwetkę, którą posiadają jej córki.

zimbio.com

Zdolność Kate do zachowania jej uderzająco smukłej sylwetki po urodzeniu dwojga dzieci, wywołała wiele komentarzy. Teraz jej matka, Carole Middleton została zaliczona do instytutu ,,mentalności'', by uważnie śledzić to, co jada i ile razy dziennie ćwiczy. Brat Carole, Gary Goldsmith, który wraz z nią dorastał w Southall na zachodnim Londynie, mówi, że jego siostra jest odpowiedzialna za figurę Kate i jej młodszej siostry, Pippy.


,,Carole zawsze dbała o siebie, jadła zdrowe rzeczy. Ma wspaniałą figurę'' - mówi Goldsmith. ,,Takie stosowanie diety i ćwiczeń jest widoczna również u dziewcząt [Kate i Pippy]''. W czasie studiowania na Uniwersytecie St.Andrews oraz w trakcie związku z Williamem, Kate nosiła rozmiar 10 [u nas rozmiar M, czyli 38]


Po przeniesieniu się do Londynu udało jej się zejść do rozmiaru 8 [u nas rozmiar S, czyli 36]. Efekty zawdzięcza diecie Dukana, którą stosowała ze swoją mamą. Kilka tygodni po urodzeniu księcia George'a, księżna powróciła do ćwiczeń. I zalewie kilka tygodni po urodzeniu Charlotte, księżna zaprezentowała się w obcisłych dżinsach pokazując smukłą figurę.

Wizyta w Portsmouth, lipiec 2015 rok / zimbio.com

Mówi się, że księżna stosuje ćwiczenia jogi, pływania i siłowni z trenerem osobistym.


9 komentarzy

 1. Jak widać wujek Gary jest nadal cennym źródłem informacji na temat księżnej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze tylko 4 dni i Kate 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Middeltonówny mają wspaniałe geny.Czasami niewiele trzeba robić,żeby zachować smukłą sylwetkę,znam takie osoby.
  Wkradł się błąd-Carole urodziła troje dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiam się w którym tygodniu ciąży jest Kate... bo zobaczymy ją po 5 tygodniach od czasu ogłoszenia (w dwóch poprzednich ciążach Kate pojawiała się po 2 tygodniach ) Kate urodziła George'a po 33 tygodniach od dnia ogłoszenia, a Charlotte po 34 tygodniach. Książkowo nudności , na które Kate cierpi rozpoczynają się między 4 a 10 tc. Zakładając, że Kate rodziła w 40 tc, chociaż Charlotte była chyba 1-2 tygodnie po terminie, więc może druga ciąża zakończyła się w 42 tygodniu. Więc do czego zmierzam, Kate w czasie ogłoszenia oby dwóch ciąży była w 6-7 tc. I po albo przed 10 tygodniem już miała oficjalne wyjścia. Teraz jeśli zakładając, że dziecko może przyjść na świat pod koniec marca( jak napisałyście w kalendarzu) Kate powinna być już w 15 tygodniu. To coś za długą trwają te nudności. Chyba w połowie września William powiedział, że księżna czuje się już lepiej i musi do siebie dojść. I przyzwyczaić do owej sytuacji. Więc myślę, że księżna w czasie ogłoszenia trzeciej ciąży była może w 5 tygodniu, z pewnością nie w tym samym tygodniu co w czasie ogłoszenia ciąży z Charlotte. A 3 ciążę ogłoszono niemalże równo 3 lata po drugiej ciąży. Więc myślę, że z pewnością nie można spodziewać się narodzin trzeciego dziecka na koniec marca/ początek kwietnia. Tylko gdzieś w połowie/ na koniec maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po ogłoszeniu Georga co prawda miala gdzies po 3 tyg wyjscie ale po Charlotte to bylo z 1,5 miesiaca- poczatek wrzesnia koniec pazdziernika

   Usuń
  2. Wątpię, żeby ogłoszono ciążę w 5. tygodniu. Wtedy dopiero kobieta dowiaduje się, że w tej ciąży jest, a dopiero w 6-7 tygodniu na usg widać serduszko. Ksiazkowo mdłości może pojawiają się między 4-10 tygodniem, ale ponieważ byłam w ciąży, to mogę po sobie powiedzieć, że ja miałam mdłości miedzy 7 a 14 tygodniem. Co do wczesniejszych terminów porodu Kate... może ciąża była przenoszona? Wydaje mi się, że w czasie ogłoszenia trzeciej ciąży była już najwczesniej w 8. tygodniu, może nawet w 10... więc teraz jest raczej w 13-15. tygodniu. Royal Baby pewnie przyjdzie na swiat na Wielkanoc, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem :-).

   Usuń
  3. Gdzieś czytałam, że jakaś kobieta z pałacu mówiła że Kate jest w 12 tygodniu ciąży i to było właśnie zaraz po tym gdy ogłosili ciążę.

   Usuń
 5. Mają dobre geny, do tego Kate lubi sport,więc dla niej trochę poćwiczyć po urodzeniu dziecka to żaden problem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziecko, każda ciąża jest inna i nie można nic przewidzieć z całą pewnością. Jak przyjdzie czas to nastąpi poród i tyle. Jakie to ma dla nas znaczenie czy to będzie marzec, kwiecień czy maj.

  OdpowiedzUsuń