Książę William i Harry na wydarzeniu Radio1 Teen Heroes 2017 w Pałacu Kensington

piątek, 20 października 2017

Dziś Książę William i Książę Harry pojawili się na przyjęciu BBC Radio1 Teen Heroes 2017, które miało miejsce w Pałacu Kensington. Królewscy bracia mieli okazję spotkać się z młodymi finalistami, którzy wygrali konkurs Teen Heroes organizowany przez BBC Radio.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Spotkanie odbyło się w godzinach popołudniowych. Książęta porozmawiali m.in. z prezenterami radia BBC, a także młodzieżą, która pomimo różnych utrudnień w życiu, angażowała się w pomoc innym. Rok temu na tym wydarzeniu pojawiła się z nimi księżna Kate. W tym roku księżna nie mogła przybyć na spotkanie.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Zwykle w konkursie corocznie organizowanym przez BBC, bierze udział młodzież w wieku 12-17 lat. Również spotkanie z członkami Brytyjskiej Rodziny Królewskiej nie jest jedyną nagrodą zwycięzców. Ich osiągnięcia zostaną uhonorowane 22 października podczas Radio1 Teen Awards.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

2 komentarze

  1. Weszłam na ten post tylko po to żeby napisać że nie czytam i kompletnie nie interesują mnie posty bez Kate. :);). Też tak macie? Pozdrawiam serdecznie a szczególnie autorki bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja lubie czytać o wszystkich wyjsciach :)
    Piękna inicjatywa radia BBC trzeba nagradzać pomaganie innym a spotkanie z czlonkami rosziny królewskiej na pewno jest wyjątkową nagrodą

    OdpowiedzUsuń