Jak szpital św. Marii w Londynie przygotowuje się na narodziny 3 Royal Baby?

środa, 4 kwietnia 2018

Ponieważ już nastał kwiecień, wielkie oczekiwanie na trzecie Royal Baby zaczyna powoli wzrastać! Na Twitterze pojawiło się kilka ciekawych informacji dotyczących Szpitala św. Marii w Londynie, gdzie prawdopodobnie przyjdzie na świat kolejna pociecha Kate i Williama. Zapraszam do dalszej części!

Vimeo

27 marca Arthur Edwards, fotograf The Sun, na swoim koncie na Twitterze opublikował zdjęcie przedstawiające Lindo Wing - miejsce, w którym pojawi się para książęca ze swoim dzieckiem (jeśli poród nastąpi w tym szpitalu). 

Arthur Edwards / Zimbio

Jak można zobaczyć na fotografii, nawet na zewnątrz rozpoczęły się przygotowania do przyjęcia ciężarnej Jej Królewskiej Wysokości. Mówi się, że specjalnie na tę okazję pomalowano balustrady. Arthur Edwards skomentował sytuację w dość zabawny sposób: Przypuszczam, że nigdy nie jest za wcześnie, aby przyzwyczaić się do zapachu świeżej farby.

https://twitter.com/ArthurJEdwards

Ponadto na koncie Gert's Royals pojawiło się wspomnienie wydarzeń, które miały miejsce przed narodzinami księżniczki Charlotte w 2015 roku.

9 kwietnia - Spotkanie z dziennikarzami w Pałacu Kensington
15 kwietnia - Zamknięcie parkingu 
16 kwietnia - Ustawienie się prasy i dziennikarzy pod Lindo Wing
30 kwietnia - Przedłużenie ograniczenia parkowania do 15 maja
2 maja - Narodziny księżniczki Charlotte

AOL.com

Również w sieci pojawiły się informacje na temat parkowania pod Szpitalem św. Marii. Mówi się, że jego ograniczenie zostanie wprowadzone 10 lub 11 kwietnia. Jednak należy tę informację traktować z przymrużeniem oka, dopóki Pałac Kensington lub jakieś zaufane źródło nie zabierze głosu w tej sprawie.

Toronto Star


4 komentarze

  1. Czyli nadal musimy czekać: )Z Charlotte czekaliśmy cały miesiąc,ale potem wszystko potoczyło się błyskawicznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli Kate nie będzie tam rodzić to w jakim innym szpitalu by rodziła?

    OdpowiedzUsuń
  3. Już nie mogę się doczekać kiedy Kate urodzi

    OdpowiedzUsuń