Podsumowanie cyklu ''W oczekiwaniu na trzecie Royal Baby''

niedziela, 8 kwietnia 2018

Ponieważ Royal Baby numer 3 przyjdzie na świat lada dzień (!), dziś postanowiłyśmy podsumować cały cykl W oczekiwaniu na trzecie Royal Baby, którego pierwsza część została opublikowana 20 października 2017 roku. Składał się on z trzech części - wyboru imion, w jakiej połowie kwietnia prawdopodobnie się urodzi oraz Waszych propozycji na temat dokładnej daty.

The Cut

Również z tej okazji zrobiłyśmy dwie ankiety dotyczące jakie prawdopodobnie otrzyma imię oraz w której połowie kwietni prawdopodobnie przyjdzie na świat. Aby Wam trochę przypomnieć, wyniki prezentowały się następująco:

Chłopiec: Arthur
Dziewczynka: Alice
Szacowana data narodzin: II połowa kwietnia 2018 roku

The Cut

Również przeglądając Wasze komentarze, szczególnie w trzeciej (ostatniej) części. Większość osób proponuje datę 24 kwietnia lub przedział między 21 a 30 kwietnia. A kiedy to dokładnie się stanie to będzie zależało od samego dziecka. Również dla przypomnienia, postanowiłyśmy dodać nasze propozycje imion:

Julia:
Chłopiec - Arthur William James (postanowiłam niektóre imiona zmienić)
Dziewczynka - Alice Margaret Grace

Zuza:
Chłopiec - Arthur Philip Michael
Dziewczynka - Victoria Carole Alice

Access

Oczywiście to nie koniec naszej akcji dotyczącej trzeciego dziecka! Zgodnie z Waszym życzeniem, mamy w planach stworzyć zestawienie takich samych ubrań, które miała na sobie księżna Kate podczas pierwszej, drugiej i trzeciej ciąży.

Nie pozostaje nam nic innego, jak rozpocząć WIELKIE ODLICZANIE!

Oczywiście możecie ponownie pisać swoje przypuszczenia. Z chęcią poczytamy Wasze opinie.


5 komentarzy

 1. Dokładnie moje przewidywania wygrały w ankiecie:)Trudno mi uwierzyć,że już za niedługo trzeci książę lub księżniczka będzie na świecie,ale już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak typowane były przez nas imiona i termin porodu w I i II ciąży. W jakim procencie się spełniło? Jestem tego bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też poproszę wyniki poprzednich ankiet kontra rzeczywistość . Pozdrawiam

   Usuń
 3. Mi się gdzieś po głowie kołacze imię Margaret.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też ale myślę że bedzie to któreś z imion

   Usuń