Odpowiedź od rodziny z Cambridge!

niedziela, 22 kwietnia 2018

Już przestałam wierzyć, że ten wpis się pojawi.... 13 grudnia 2017 r. wysłałam do Kate, Williama, George'a i Charlotte życzenia bożonarodzeniowe. Dopiero 15 kwietnia 2018 r. otrzymałam odpowiedź!

Nie sądziłam, że otrzymam jeszcze odpowiedź. Myślałam, że list się po prostu gdzieś zagubił, a tu proszę, taka niespodzianka! W kopercie znajdowało się zdjęcie rodziny, które zostało zrobione podczas Trooping the Colour w czerwcu 2017 r. Ta odpowiedź, a raczej fotografia, jest dla mnie wyjątkowo ważna, ponieważ miałam okazję na żywo oglądać w Londynie tę uroczystość.


Z drugiej strony standardowo znajdowały się podziękowania za życzenia:
"Książę i księżna Cambridge, książę George i księżniczka Charlotte są bardzo wdzięczni za tak miłe życzenia wysłane z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Ich Królewskie Wysokości przesyłają Ci najgorętsze podziękowania i najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku"

10 komentarzy

 1. Też otrzymałam taką kartkę, moja doszła bardzo szybko, najwyraźniej sporo tego mają:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcie Kate wyglądała cudownie do tego jeszcze dzieci są na nim. Cieszę się, że dostałaś odpowiedz, ale faktycznie trochę na nią się narzekałaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie długo czekałas ja wysłałam 27.12 a dostałam 17. 01 ale wazne że jest to teraz tylko czekać aż Kate urodzi ja obstawiam 25.04 godzina 22:31 i będzie to Albert

  OdpowiedzUsuń
 4. Zuzia czy jest szansa na otrzymanie odpiwiedzi od królowej Elżbiety II i księcia Filipa z okazji świąt Bożego Narodzenia czy nie mam na co liczyć ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szansa zawsze jest. Ja tez już myślałam ze nie dostanę, a tu proszę, taka niespodzianka ;)

   Usuń
  2. Dziękuję ślicznie za odpowiedz :)

   Usuń
 5. Czyli nigdy nie wolno tracić nadziei :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy wysyłałaś może w ostatnim czasie jakieś listy ?
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie. Muszę wysłać do królowej, ale czekam na narodziny Royal Baby, żebym mogła wysłać za jednym razem :D

   Usuń
  2. Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedz :)

   Usuń