Patronaty księcia Williama - Tusk Trust.

piątek, 7 sierpnia 2015

Tusk Trust jest dynamiczną i innowacyjną organizacją z 25-letnim doświadczeniem. Zajmuje się finansowaniem, ochroną rozwoju społecznego i edukacji ekologicznej w całej Afryce.
www.tusk.orgKsiążę William objął patronat nad Tusk Trust w 2005 roku i bardzo angażuje się w działalność tej organizacji. Wspiera ochronę, edukację i rozwój społeczności w całej Afryce.

W 2010 roku książę Cambridge wraz ze swoim bratem, księciem Harry'm udał się w podróż do Afryki, aby obejrzeć projekty stworzone przez organizację Tusk Trust w Botswanie. Razem bracia zobaczyli Mokolodi Nature Reserve - projekt, którego celem jest promowanie okazywania miłości i szacunku dla przyrody w Botswanie poprzez edukacje ekologiczną. Kolejny projekt, który obejrzeli to Botswana Predator Conservation Trust -projekt ten stara się zmniejszać konflikt pomiędzy rolnikami a naturalnymi drapieżnikami.
www.tusk.org
Podczas swojego przemówienia z okazji 20. rocznicy działalności Tusk Trust książę William powiedział:
"imperatyw bilansowania i ochrony zasobów naturalnych przyrody z ciągle rosnących potrzeb ludzkości jest w sercu ogromnego wyzwania przed którym stoi dzisiaj ludzkość.''
www.zimbio.com
W kwietniu 2012 roku Książę William wraz ze swoją żoną, księżną Kate pojawił się na premierze filmu African Cats.
"Dziedzictwo naturalne Afryki to dziedzictwo naturalne na świecie. Musimy chronić takie miejsca ... nie tylko dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń " - powiedział podczas swojego przemówienia po obejrzeniu filmu.
www.mirro.co.uk
12 września 2013 roku Książę William i Księżna Catherine uczestniczyli w gali organizowanej przez Tusk Trust.
www.modvive.com
O następnych patronatach Williama w kolejnych notkach :)

Źródła:  http://www.tusk.org/index/uk

8 komentarzy

 1. Wow :D właśnie tego mi brakowało na innych blogach. Nikt nie pisał o patronatach. Super post - krótko, zwięźle i na temat i super że o Williamie. Mam pytanie: bedzie tez o patronatach Kate? i czy będzie jakaś notka o George'u i Charlotte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się że post się podoba :)
   Tak, patronaty Kate mamy w planach, ale najpierw chcemy skończyć o patronatach Williama. O dzieciach a będzie to o George'u pojawi się jutro lub pojutrze :)

   Usuń
  2. Aurelia pisała już o patronatach Kate...

   Usuń
  3. Właśnie teraz patrzę i rzeczywiście pisała,
   no cóż... jeżeli ktoś już takie notki robił to nie ma sensu pisać tego samego więc zrobimy tylko patronaty Williama :)

   Usuń
 2. Notka fajna,ale czemu dodajecie notki pare razy dziennie?skoncza sie wam pomysly i blog nie bedzie ciekawy .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dodajemy notek parę razy dziennie, jedna notka na jeden dzień. Chyba że pojawi sie jakies nowe info(tak jak wczoraj) to wtedy mogą na naszym blogu pojawić się dwie notki, ale to tylko w takim przypadku :)

   Usuń
 3. Podoba mi się ten post, czekam na kolejny :)
  A dla ,,fanów" ksiezniczki Beatrice mam dobrą wiadomość: jest na kolejnych wakacjach (już szesnastych w tym roku). Tym razem wyjechała aby świętować swoje urodziny, świetny z niej członek BRK co nie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kate pięknie wyglądała w sukni na gali :)
  Ania L

  OdpowiedzUsuń