Ogłoszenie!

poniedziałek, 31 sierpnia 2015

To co dobre zawsze się kończy
No niestety, wakacje 2015 dobiegły końca. Jutro każda z nas powróci do ,,normalności" czyli pobudka wcześnie rano, szkoła, po powrocie ze szkoły nauka w domu no i tak dzień zleci. Przez to będziemy miały mniej wolnego czasu, który w większości poświęcałyśmy robieniu notek tematycznych. Tego typu posty nie będą pojawiały się na blogu zbyt często tak jak do tej pory jednak kiedy znajdziemy wolną chwilę postaramy się je wykonać. Oczywiście nie tyczy się to notek z najnowszymi informacjami i oficjalnymi wyjściami książęcej pary :)

A więc życzę powodzenia w nowym roku szkolnym!

Teraz troszkę smutniejsza informacja. Jak zapewne widzicie po prawej stronie bloga zmniejszyła się ilość autorek. No niestety, Renata nie będzie już z nami współpracować. Mamy nadzieję że jednak zdecyduje się powrócić :*
RENATA, DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO CO DLA NAS ZROBIŁAŚ !! <3
Życzę wam spokojnej nocy :)

16 komentarzy

 1. Mogę wiedzieć w której jesteś klasie?

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja dziękuję! :* Mam nadzieję, że wszystko się u mnie jakoś poukłada...A Wy dacie radę dziewczyny, jesteście najlepsze! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda :( lubiłam posty Renaty (pozostałych autorek oczywiście też), mam nadzieję, że jeszcze wróci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, mam nadzieję, że jeszcze wrócisz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, mam nadzieję, że jeszcze wrócisz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wiecie czy to jest prawdziwe konto księcia harrego?

  https://www.facebook.com/princeharryfanspage?fref=ts

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się wydaje,że to nie jest prawdziwe konto księcia,ponieważ jak widać ma troche obowiązków i zaczął sie angażować w rózne akcje i wątpię zeby mial czas zakładać konto na portalu społecznościowym ;).

   Usuń
  2. Harry miał kiedyś konto na FB pod pseudonimem, które i tak musiał usunąć ze względów bezpieczeństwa. Tym bardziej nikt by mu nie założył oficjalnego fan page ;)

   Usuń
 7. http://www.pomponik.pl/plotki/news-ksiezna-diana-zmarla-18-lat-temu-ksiaze-harry-uczcil-pamiec-,nId,1877474

  OdpowiedzUsuń
 8. http://afterparty.pl/newsy_artykul,25736.html Co o tym myślicie ?

  zginęła w wypadku w Paryżu dokładnie 18 lat temu. Brytyjska prasa pełna jest wspomnień o Królowej Ludzkich Serc.
  Ale nie tylko. Daily Express odwiedził grób Księżnej Walii. Jak się okazało, miejsce spoczynku jednej z najbardziej uwielbianych postaci w historii Wielkiej Brytanii jest w fatalnym stanie.

  Dianę pochowano w rodzinnej posiadłości księżnej - Athorp w Northamptonshire. Spoczęła w ustronnym miejscu, na wyspie przypałacowego jeziorka. Do grobu nie ma bezpośredniego dostępu.


  Jak przypomina gazeta, już rok temu alarmowano o złym stanie stojącej na grobie księżnej Diany statuy. Jednak do tej pory nic nie udało się z tym zrobić, wręcz przeciwnie - coraz bardziej zarasta krzakami i zielskiem. Podobnie jest z upamiętniającym Dianę pomnikiem, który porasta mech. Daily Express pisze wprost o "szokującym stanie" pomników.

  Ich zdjęcia zasmucą z pewnością wielu, którzy znali Dianę - pisze gazeta.


  Posiadłość i grób Diany odwiedzają każdego roku dziesiątki tysięcy osób, chcących oddać hołd przedwcześnie zmarłej księżnej. Wstęp kosztuje 18 funtów. Athorp w Northamptonshire należy do rodziny Spencerów od 500 lat. Obecnym gospodarzem posiadłości jest brat Diany - Karol.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wdzieliście ten film" W.E. Królewski romans". Wally codziennie odwiedza wystawę o Edwardzie VIII i Wallis Simpson, by bez pośpiechu przypominać sobie romantyczne koleje losu bohaterów. Historia ich miłości staje się inspiracją dla młodej kobiety do zmian w nieudanym związku.
  Ciekawostką jest to, że to film Madonny.

  OdpowiedzUsuń
 10. Będzie nam ciebie bardzo brakować R. :)
  Dziękujemy za wszystkie notki :*

  OdpowiedzUsuń