Co nowego ?

niedziela, 16 sierpnia 2015

Pojawiły się nowe informacje dotyczące potencjalnego wyjścia księżnej Kate i księcia Williama. Nie jest to jeszcze potwierdzone przez rzecznika książęcej pary. Ale jak donosi Sunday Times małżeństwo będzie brać udział w państwowym bankiecie podczas wizyty Chińskiego prezydenta w Wielkiej Brytanii, w październiku.

 Roy Nikkhah jest jednym z wiarygodniejszych dziennikarzy królewskich, to on obwieścił światu,że książę William wraca do latania, przystępując do East Anglian Air Ambulance. Więc i tym razem jego spekulacje mogą się okazać trafne. 

Bardzo możliwe,że podczas tego wydarzenia księżna Catherine pojawi się w tiarze! Ostatni raz księżna pojawiła się w niej w 2013 roku.


***************
Mail on Sunday donosi, że William pojawił się wczoraj na ślubie przyjaciół ; Beara Maclean'a i Daisy Dickson. Początkowo pojawiła się informacja, że towarzyszyła mu Kate, lecz po kilku godzinach Rebecca English zdementowała plotki o obecności księżnej. Uroczystość odbyła się w przepięknej miejscowości Thurlestone, w Devon. Pojawienie się jakichkolwiek zdjęć z tego wydarzenia jest znikome. Podobno Williamowi towarzyszyła Pippa Middleton.


***************
Katie Nicholl spekuluje, iż tegoroczne wakacje Kate i William spędzą w listopadzie na wyspie Mustique, w towarzystwie rodziny Middletonów. Tradycją rodziny był wypoczynek na przełomie stycznia i lutego, lecz teraz planują wakacje troszkę wcześniej. Prawdopodobnie dlatego, że wiosną 2016 mają wyruszyć w  podróż.
Będą to pierwsze wakacje księżniczki Charlotte, która w listopadzie skończy 6 miesięcy. Kiedy George był w tym samym wieku, Kate i William udali się na tydzień na Malediwy, zostawiając synka z rodzicami księżnej.

Wraz z końcem sierpnia Kate będzie miała coraz więcej oficjalnych wyjść. Mam nadzieję,że już niedługo zaczną pojawiać się ich daty. Teraz wystarczy tylko czekać do końca wakacji. 13 komentarzy

 1. Już nie mogę się doczekać aż znów zobaczymy Kate. Mam nadzieję że teraz częściej będzie się pojawiać :)
  Mam pytanie: Cały czas widzę że większość postów na tym blogu są autorstwa Renaty i Fanki George'a. A co z Fanką Kate? Czyżby zrezygnowała ze współpracy? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie zrezygnowała. Współpracujemy ze sobą dalej. :)

   Usuń
  2. Wiedziałam,że kiedyś będzie takie pytanie.Nie mam zamiaru rezygnować ze współpracy z dziewczynami,świetnie się z nimi pracuje ;).Co do notek to ciągle je piszę,pomogłam Magdzie napisać notkę o patronacie Williama - The Royal Foundation,bo nie miała zbytnio czasu,żeby ją dokończyć.Także podsumowując nie mam zamiaru z bloga rezygnować ;).

   Usuń
 2. Aż tak na prawdę będą zmęczeni dwumiesięczną ,,pracą'' że w listopadzie muszą juz jechać na wakacje?

  OdpowiedzUsuń
 3. na tego typu bankietach, panie zawsze noszą tiary :) a tak poza tym to wydaje mi się, że najwyższy czas, aby Kate zaczęła się pojawiać na takich przyjęciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,William-i-Kate-apeluja-o-nienekanie-ich-dzieci,wid,17776945,wiadomosc.html?ticaid=11569d

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,18560831,ksiezna-kate-ma-sobowtora-jest-lekarka-i-podrozowala-z-ksieciem.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Co Wy na to?
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-bekart-zydowski-na-tronie-anglii-czesc-iii-2013-07http://www.cracroftspeerage.co.uk/online/content/catherinemiddleton.htm

  OdpowiedzUsuń
 7. Tu początek: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bekart-zydowski-na-tronie-anglii-czesc-i-2013-07

  OdpowiedzUsuń
 8. Część II: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bekart-zydowski-na-tronie-anglii-czesc-ii-2013-07

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe skad biora takie informacje

   Usuń
  2. Też jestem ciekawa. O ile sporo rzeczy można zakwestionować, to zastanawiające są rodowody Kate i Williama (żydowskie).

   Usuń
 9. No to czekamy na jakieś info na temat tiary :)

  OdpowiedzUsuń