Coś na wieczór? Dokument o Kate i Williamie.

czwartek, 20 sierpnia 2015



Zapraszamy na nową serię, dzięki której mile spędzicie wieczory! Dziś przedstawiamy Wam dokument o Kate i Williamie z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Zachęcamy do oglądania i do dzielenia się swoją opinią. 

 Znakomity brytyjski dokument jest po brzegi wypełniony wyjątkowymi zdjęciami oraz ekskluzywnymi wywiadami z przyjaciółmi pary i ludźmi na co dzień związanymi z życiem dworu. Gdy w 2010 r. książę William, starszy syn księżnej Diany i druga w kolejności osoba w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa oświadczył się Catherine (Kate) Middleton, wszyscy zdawali się zaskoczeni jego wyborem. Jednak ich ślub 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim śledził już z uwagą cały świat, nie spuszczając od tej pory oczu z młodej pary. Twórcy filmu pieczołowicie dokumentują pierwszy rok ich małżeństwa, towarzysząc księciu i księżnej Cambridge w oficjalnych podróżach, przy wypełnianiu królewskich obowiązków oraz bardziej osobistych wydarzeniach.

Film online :



8 komentarzy

 1. Super, zabieram się za oglądanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajny pomysł, jeszcze tego nie oglądałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow ale super, lecę po sałatkę owocową i włączam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zachwycona, że tyle serca "wkładacie" w tego bloga. Wiele nowych informacji dowiedziałam się o Rodzinie z Cambridge. Podoba mi się, że pojawiają się posty z przeszłości Williama, Kate itd. Powodzenia, oby tak dalej i DZIĘKUJĘ!
  Pozdrawiam Karolina :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki Wam spędziłam miłe 1,5h przed komputerem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna seria. Właśnie oglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obecnie chyba najlepszy blog o Kate i jej rodzinie

  OdpowiedzUsuń