Kreacje od Jenny Packham.

piątek, 14 sierpnia 2015

Jenny Packham - brytyjska projektantka, która jest na liście ulubionych projektantów księżnej Catherine. 
W wieku 23 lat wspólnie z chłopakiem postanowiła otworzyć własną firmę. W 1988 roku po­wsta­ła marka odzie­żo­wa, fir­mo­wa­na na­zwi­skiem Jenny Pac­kham. W ko­lek­cjach po­ja­wia­ły się głów­nie suk­nie ślub­ne i wie­czo­ro­we. Jenny ze swoją fan­ta­zją i eks­tra­wa­gan­cją, którą prze­ja­wia­ła w pro­jek­tach już na stu­diach, nie od­na­la­zła­by się w co­dzien­nej mo­dzie,więc stąd projekty sukni. 

Najpierw studiowała modę na So­thamp­ton So­lent Uni­ver­si­ty, następnie pod­ję­ła naukę na jed­nej z naj­bar­dziej pre­sti­żo­wych uczel­ni ar­ty­stycz­nej na świe­cie - St Mar­tin's Scho­ol of Art (obec­nie Cen­tral Saint Mar­tins Col­le­ge of Arts and De­sign). Obie uczel­nie za­koń­czy­ła z wy­róż­nie­niem jako naj­lep­sza stu­dent­ka na swoim roku.

Już 27 lat minęło,a oni ciągle utrzymują się na rynku. Nic dziwnego,że księżna Catherine jest ich stałą klientką i często wybiera kreacje od nich, bo ich projekty są naprawdę genialne.Można dodać,że wiernymi fankami Jenny są również : An­ge­li­na Jolie, Kate Win­slet, Dita von Teese, Jen­ni­fer Lopez, Ca­me­ron Diaz.

 A oto wszystkie sukienki księżnej Kate od Jenny Pac­kham:

1. 9 czerwca 2011 -  ARK 10th Anniversary Gala Dinner.


2. 7 lipca 2011 - Kate i William w  Calgary International Airport.
3. 9 lipca 2011 - The Foundation Polo Challenge.
4. 10 listopada 2011- National Memorial Arboretum Appeal Dinner.
5. 11 maja 2012-  Koncert "BOA Olympic Concert" w Royal Albert Hall.
6. 11 września 2012 - Wizyta w "Singapore Botanical Gardens".
7. 13 września 2012 - Wizyta w " Kranji Commonwealth War Cemetery "
8. 4 czerwca 2013 - Obchody 60. rocznicy koronacji królowej Elżbiety II.
9. 23 lipca 2013 - Kate, William i książę George przed szpitalem św.Marii w Londynie.
10. 12 września 2013 - Gala " Tusk Trusk ".
11. 24 października 2013 -Gala fundacji 100 Women in Hedge Funds. Księżna Kate pojawiła się w niej następnie 2 razy; 11 lutego 2014 - Gala The Portrait Gala 2014 oraz 9 grudnia 2014 r.- Gala Met.
12. 10 kwietnia 2014 - Odsłonięciu portretu królowej Elżbiety II w Government House, w Wellington.
13. 21 października 2014 r. Rozdanie nagród Fotograf Przyrody 2014 w Muzeum Historii Naturalnej.
14. 2 maja 2015- Kate, William i księżniczka Charlotte przed szpitalem św.Marii w Londynie.

Która sukienka najbardziej Wam się podoba? Piszcie w komentarzach! :))

12 komentarzy

 1. Wszystkie są piękne!! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. najmniej podobała mi się ta niebieska z października 2014, dużo osób się nią zachwycało, a mi zupełnie nie przypadła do gustu. a najładniejszej nie umiałabym wybrać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta z 7 Lipca 2011 r :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trudny wybór, ale chyba ta błękitna z maja 2012, ta z 9 lipca 2011 i żółta, kiedy Kate opuszczała szpital z Charlotte, też są ładne

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uwielbiam ja w tej z 2011 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. http://kaiserin-sissi.blog.onet.pl/2013/09/20/lady-diana-i-cesarzowa-sisi/

  wejdźcie na onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi przypadła do gustu suknia nr 1,5,10,11 oraz 13 :)

  Nie wiem czy widziałyście dziewczyny:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,William-i-Kate-apeluja-o-nienekanie-ich-dzieci,wid,17776945,wiadomosc.html

  Pozdrawiam Ania L

  OdpowiedzUsuń
 8. Co myślicie o tym liście, który Pałac Kensington wystosował do mediów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeklejam to co napisałam już na blogu o BRK! --> Ja jestem zdegustowana. Taki stan rzeczy to głównie wina ich samych, gdyż mogliby albo udostępniać więcej zdjęć, albo po prostu zacząć współpracować na zasadzie: idą to można im zrobić zdjęcie i koniec. Prasa by to szanowała, tym bardziej po tym co się stało z Dianą. Oni nie chcą iść na żadne ustępstwa i zapominają kim są. Prawo do prywatności mają, ale niech się nie dziwią, że ludzie chcą wiedzieć jak rośnie ich przyszły król, jak się zmienia, w końcu oni też żyją z pieniędzy podatników. Powinni pójść za przykładem SRK, DRK, HolRK, czy nawet BelRK. Popatrzcie na Estelle - nie boi się prasy, macha do ludzi krzyczących do niej po imieniu, jest radosna przy tym, pogodna jak inne dzieci w jej wieku. To samo z dziećmi z Danii, poza Henrikiem i Atehną, ale oni nigdy nie będą na "świeczniku" w mojej ocenie; te dzieci od małego już się uczą i oswajają z sytuacją; Maxima i Willem też nie mają problemu, a ich dzieci chodzą do zwykłej szkoły, to samo w Belgii + są sesje na wakacje i ferie. I paparazzi mają wtedy czas na zdjęcia. Słychać, że dzieci gdzieś były, kiedy event jest odpowiedni dla dzieci to one są zabierane i jest niespodzianka dla zwykłych ludzi - np Mary zabrała dzieci na ten event z krowami, chyba początek wypadu, ekologiczny piknik był wtedy.
   Nie rozumiem K&W, tego jak postępują. Od początku uważam, że dzieciak będzie miał problemy, bo jest izolowany. Nie chodzi, że jest z BRK, chodzi o to jaka jest teraz prasa, jak powinno się to wszystko odbywać, a oni takim czymś tylko budzą niesmak.

   Usuń
 9. Wszystkie te kreacje są piękne i idealne dla Kate - z jednej strony eleganckie i stonowane, ale mają w sobie pazur. Najbardziej podoba mi się turkusowa kreacja numer 5 i błękitna, rozcięta numer 13 - są po prostu olśniewające.

  alessandra

  OdpowiedzUsuń