Wizyta księżnej Cambridge w siedzibie organizacji Little Village w Brent + więcej

czwartek, 9 czerwca 2022

 Wczoraj księżna Cambridge odbyła pierwsze oficjalne wyjście od czasu obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej. Złożyła wizytę w siedzibie organizacji Little Village, aby dowiedzieć się więcej na temat wsparcia lokalnych rodzin w postaci zapewnienia im niezbędnych artykułów przeznaczonych do pielęgnacji i rozwoju małych dzieci. W tym poście również uwzględniłam trzy niezapowiedziane wyjścia księżnej. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


twitter.com/KensingtonRoyal

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie organizacji Little Village:

Jesteśmy wioską wsparcia i solidarności dla rodzin z dziećmi poniżej piątego roku życia w Londynie. Oferujemy ubrania dla dzieci, artykuły dla niemowląt i zapewnienie innych kluczowych usług dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji, takich jak bezdomność, bezrobocie, niskie zarobki lub przemoc domowa. Razem z rodzicami prowadzimy kampanię, aby zmienić system, który stwarza te wyzwania. Zapewniamy ciepłą, wspierającą społeczność rodzinom, budując kontakty, lokalną sieć i ułatwiając wsparcie między rodzicami. [...] Od momentu powstania w 2016 roku, wsparliśmy ponad 17 000 dzieci w całym Londynie.

Embed from Getty Images


Podczas wizyty, księżna Cambridge miała okazję porozmawiać z pracownikami jak i wolontariuszami. Ponadto uczestniczyła w wyborze ubranek dla dwójki małych dzieci. Nie zabrakło również rozmowy z matką nowych podopiecznych organizacji, 26-letnią Sarą.

Embed from Getty Images


Wizytę księżnej skomentowała dyrektor generalna Little Village, Sophie Livingston:

Wszyscy byliśmy absolutnie zachwyceni, mogąc powitać Jej Królewską Wysokość księżnę Cambridge w Little Village w Brent. [...] To będzie nasz najbardziej pracowity rok, ponieważ spodziewamy się tysiąca więcej dzieci niż w 2021 roku i wiemy, że banki dla dzieci w całym kraju borykają się z podobnym popytem. To wsparcie ze strony księżnej pomoże rzucić światło na pracę banków dla dzieci i - miejmy nadzieję - doprowadzi do zwiększonego wsparcia dla ich tak bardzo potrzebnej pracy.

Embed from Getty Images


A taki komunikat pojawił się na twitterze Pałacu Kensington:

Od dostarczania zabawek, ubrań i innych podstawowych przedmiotów dla małych dzieci po łączenie lokalnych rodzin z kluczowymi usługami, bank dla dzieci Little Village wspiera rodziny w całym Londynie. Wspaniale jest słyszeć, jak wolontariusze ściśle współpracują z każdą rodziną, aby zrozumieć ich osobiste potrzeby, zapewniając dostosowane wsparcie w sposób, który zapewnia, że są traktowani z miłością, życzliwością i godnością.

Embed from Getty Images


CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Marynarka - Zara

Torebka - Massimo Dutti

Spodnie - Roland Mouret

Szpilki - Gianvito Rossi

Kolczyki - Kiki McDonough

Embed from Getty Images


Filmik z wizyty:***********************************************************************************


7 czerwca księżna Cambridge odbyła trzy prywatne wyjścia:


  • Spotkanie za pośrednictwem łącza internetowego z profesorem Eamonem McCrory (specjalistą od neuronauki rozwojowej i psychopatologii z University College London), doktorem Alaine Gregoire'm (prezesem i założycielem Maternal Mental Health Alliance) oraz Kelly Beaver (prezeską IPSOS UK and Ireland)


  • Spotkanie związane z działalnością na rzecz wczesnego dzieciństwa.


  • Spotkanie z Lady Demetrą Pinsent.


Prześlij komentarz