Nowe zdjęcie księcia Williama i jego dzieci z okazji Dnia Ojca! + więcej

niedziela, 19 czerwca 2022

 Dziś (19 czerwca) w niektórych krajach obchodzony jest Dzień Ojca! Ten niezwykły dzień również celebrowano w Wielkiej Brytanii. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował nowe, oficjalne zdjęcie, na którym można zobaczyć księcia Williama, księcia George'a, księżniczkę Charlotte oraz księcia Louisa. W tym poście również znajduje się nowa informacja na temat Jego Królewskiej Wysokości. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


twitter.com/MajestyMagazine

Fotografia z udziałem całej czwórki została wykonana podczas jesiennych wakacji rodziny w Jordanii - kraju, w którym księżna Kate spędziła kilka lat swojego dzieciństwa. Do zdjęcia dołączono również krótkie życzenia o następującej treści:

Dziś wszystkim ojcom i dziadkom na całym świecie życzymy szczęśliwego Dnia Ojca!


Podoba Wam się nowe zdjęcie księcia i jego dzieci? ;)


**********************************************************************************


Jak ostatnio podał do informacji Daily Mail, książę William wystosował list do Sandry Garzy - partnerki oficera Briana Sicknicka, który zmarł 7 stycznia 2021 roku, po szturmie na Kapitol w Stanach Zjednoczonych. Co prawda list został do niej dostarczony rok temu, ale dopiero niedawno partnerka Sicknicka miała okazję go pokazać w telewizji CNN, jednocześnie krytykując działania ówczesnego prezydenta USA, Donalda Trumpa. Ten list stanowi kolejny odważny krok ze strony tegoż członka rodziny królewskiej, ponieważ nawiązuje do celów politycznych.


***********************************************************************************


A teraz - wracając na chwilę do wizyty księcia i księżnej Cambridge z dziećmi w Walii - na Twitterze znalazłam taki oto uroczy filmik:


1 komentarz

  1. Tak ogladajac,ostatnio wspomnienia z jubileuszu to zauwazylam ze George nie ma zadnego kontaktu z Louisem ...ok nie siedzieli kolo siebie,poza powozem ale oni wogole jak obcy sie zachowuja ..I Louis i George mieli rozny kontakt z kuzynkami siostra rodzicami a ze soba nic zero interakcji ..

    OdpowiedzUsuń