Przeprowadzka z Londynu do Windsoru? + Książę William na ulicach Londynu + więcej

niedziela, 12 czerwca 2022

 Coraz więcej informacji pojawia się na temat przeprowadzki księcia i księżnej Cambridge z dziećmi z Londynu do hrabstwa Berkshire! Jak podaje strona internetowa ,,The Times'', ma to nastąpić po 40.urodzinach Jego Królewskiej Wysokości. Ponadto pojawiły się nowe informacje na temat działalności księcia, a także wzmianka o księżnej Kate i królowej Elżbiecie. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


nypost.com

Jak można przeczytać w najnowszym artykule ,,The Times'' na temat rodziny z Cambridge, przeprowadzka ma nastąpić latem tego roku. Książę George i księżniczka Charlotte zostaną wypisani z Thomas's Battersea School, aby rozpocząć naukę w jednej ze szkół znajdujących się w pobliżu Windsoru. Pałac Kensington pozostanie ich rezydencją, w którym mieścić się będzie biuro prasowe. Powodem zmiany miejsca zamieszkania jest m.in. zapewnienie większej swobody dla dzieci oraz bycie blisko królowej Elżbiety.

Embed from Getty Images


Powołując się na jednego z przyjaciół księcia Williama, para książęca z dziećmi zamierzają zostać w Windsorze przez 10-15 lat, aby następnie - po ukończeniu szkół przez ich dzieci - przenieść się na jakiś czas do posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Książę i księżna Cambridge chcą w ten sposób spędzić najbliższe lata, zanim William zostanie królem. W artykule zwrócono uwagę również na obecną relację księcia Williama i księcia Harry'ego. Jeden z przyjaciół powiedział dziennikarzom, że starszy syn księcia Karola nadal jest zawiedzony zachowaniem młodszego brata, ale mimo tych przykrych doświadczeń, stara się iść dalej i robić swoje.

Embed from Getty Images


Co ciekawe, ze względu na rozwijający się świat XXI wieku, starszy doradca pary książęcej nie wyklucza, że konto rodziny królewskiej zostanie założone również na... TikToku! W dodatku Ich Królewskie Wysokości zatrudnili nowego sekretarza ds. komunikacji, Lee Thompsona. To on będzie odpowiadał za zorganizowanie podróży książęcej rodziny do Stanów Zjednoczonych na drugą edycję ceremonii wręczenia nagród The Earthshot Prize. Podano również do informacji, że w przyszłym roku, książę William ma zamiar ogłosić wielki projekt dotyczący bezdomności z udziałem księstwa Kornwalii, które ma wkrótce przejąć.

Embed from Getty Images


Nie pozostaje nim innego jak czekać na oficjalne oświadczenia Pałacu Kensington. A wy co o tym myślicie?


*********************************************************************************


Kilka dni temu książę William został zauważony na ulicach Londynu, a dokładnie w dzielnicy Westminster! Jak podały do informacji brytyjskie media, Jego Królewska Wysokość pomógł roznosić najnowszy egzemplarz czasopisma ,,The Big Issue'', które zwykle jest sprzedawane przez zatrudnione osoby bezdomne lub osoby borykające się z problemami mieszkaniowymi. Dzięki takiej pracy, będą mogli zarabiać pieniądze w sposób legalny i uczciwy.


Książę William - jako patron Centrepoint - chce w ten sposób pokazać, w jaki sposób bezdomność może wpłynąć na życie młodych ludzi. Jak można zobaczyć na poniższych zdjęciach, było dużo chętnych zarówno do kupienia gazety jak i zrobienia zdjęcia z przyszłym następcą tronu.


********************************************************************************


10 czerwca zauważono księżną Kate opuszczającą Pałacu Kensington samochodem.


*********************************************************************************


Dzisiaj królowa Elżbieta ma kolejną okazję do świętowania. Dokładnie 12 czerwca 2022 roku stała się drugim najdłużej panującym monarchą w historii! Wyprzedziła nieżyjącego już króla Tajlandii, Ramę IX, który władał swoim krajem przez 70 lat i 126 dni! Jeśli królowej nadal będzie towarzyszyć zdrowie, być może 25 maja 2024 roku pobije kolejny rekord, czyniąc ją pierwszą kobietą jak i monarchinią, która sprawuje władzę nad swoimi krajem najdłużej niż jakikolwiek inny władca na świecie!


Prześlij komentarz