Inwestytura w Pałacu Buckingham + Nowe zdjęcie Kate, Williama, George'a, Charlotte i Louisa!

środa, 8 czerwca 2022

 Obchody Platynowego Jubileuszu zakończyły się trzy dni temu, ale członkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej (a w szczególności książę William) nie zwalniają tempa. Wczoraj Jego Królewska Wysokość przewodniczył kolejnej inwestyturze w Pałacu Buckingham. Oprócz oficjalnego wyjścia księcia Cambridge, w tym poście pojawiła się również wzmianka na temat nowego zdjęcia pięcioosobowej rodziny, które zostało wykonane przez rozpoczęciem słynnego Bank Holiday. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


twitter.com/KensingtonRoyal

Wśród odznaczonych znalazł się Sir Patrick Vallance. Został mianowany Kawalerem Komandorem Orderu Łaźni za zasługi w medycynie oraz doradztwo w kwestiach zdrowotnych dla rządu Wielkiej Brytanii.


Poniżej gratulacje z Twittera Pałacu Kensington:


**********************************************************************************


1 czerwca na jednym z kont na Instagramie pojawiło się zdjęcie z udziałem księcia Williama, księżnej Kate, księcia George'a, księżniczki Charlotte oraz księcia Louisa! Zostało wykonane podczas przylotu rodziny śmigłowcem (prawdopodobnie) z Norfolk do Pałacu Kensington, aby następnego dnia wziąć udział w obchodach Platynowego Jubileuszu Królowej.To na razie tyle z najnowszych informacji. Najbliższe wyjście księcia i księżnej Cambridge prawdopodobnie nastąpi 13 czerwca. Wtedy na Zamku Windsor odbędą się uroczystości związane z Dniem Orderu Podwiązki. Natomiast w dniach 14-18 czerwca odbędą się wyścigi konne Royal Ascot. Nie pozostaje nic innego jak poczekać na oficjalne oświadczenia związane z ich obecnością na tych wydarzeniach. Do następnego posta!


Prześlij komentarz