Szczegóły oficjalnej wizyty w Walii + Książę William na Houghton International Horse Trials w Norfolk

poniedziałek, 30 maja 2022

 Dziś Pałac Buckingham wydał oświadczenie związane ze zbliżającymi się podróżami członków Brytyjskiej Rodziny Królewskiej po krajach wchodzących w skład Zjednoczonego Królestwa. Jak wiadomo, książę i księżna Cambridge złożą wizytę w Walii. Ma to nastąpić 4 czerwca czyli w czasie trwania obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


walesonline.co.uk

Jak można przeczytać w poniższym komunikacie:

Książę i księżna Cambridge odwiedzą Zamek w Cardiff, aby spotkać się z wykonawcami i członkami biorącymi udział w specjalnym koncercie z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej, który odbędzie się później tego samego popołudnia. Podczas wizyty, książę i księżna Cambridge obejrzą próby i spotkają się z niektórymi artystami biorącymi udział w obchodach, w tym z Bonnie Tyler, Owainem Wynnem Evansem, The West End Performers, Rubicon Dance Company oraz Wales Youth Choir for Good. Książę i księżna również będą mogli dowiedzieć się więcej o produkcji technicznej, na której opiera się koncert, czyli oświetlenie oraz dźwięki i efekty wizualne, a następnie pomogą w niektórych końcowych przygotowaniach do tego wydarzenia.


***********************************************************************************


28 maja odbyło się Houghton International Horse Trials w Norfolk, czyli wydarzenie związane z wyścigami i pokazami konnymi. Jak się okazało, był na nim obecny książę William, który - razem z Mickiem Tindallem oraz Mią, Leną i Lucasem - wspierał biorącą udział w zawodach Zarę Tindall. Więcej zdjęć w poniższym linku:*********************************************************************************


I tak oto wkraczamy w tydzień pełen cudownych wydarzeń związanych z 70-leciem panowania królowej Elżbiety na brytyjskim tronie. Zastanawiałam się nad poprowadzeniem choć jednego Live Bloga z któregoś wydarzenia i postanowiłam, że podejmę się tego przedsięwzięcia podczas Trooping The Colour, które ma odbyć się w ten czwartek!


Mam nadzieję, że będziecie ze mną na blogu i będziecie śledzić wszystkie uroczystości związane z tegorocznymi obchodami. Do następnego posta! ;)


1 komentarz