Nowy patronat księżnej Kate! + więcej

sobota, 7 maja 2022

 Wczorajszego poranka pojawiły się doniesienia na temat nowego patronatu księżnej Kate. Tę informację potwierdził Pałac Kensington ogłaszając, że Jej Królewska Wysokość nawiązała współpracę z organizacją Maternal Mental Health Alliance, która wspiera rodziny we wczesnych etapach życia dziecka. Pojawił się również filmik z udziałem księżnej, w którym porusza kwestię zdrowia psychicznego ciężarnych kobiet, porodu oraz zajmowania się dzieckiem w pierwszych dniach, miesiącach i latach jego życia. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


Kensington Palace

Oto co księżna powiedziała w filmiku:

Narodziny dziecka to jeden z najważniejszych darów życia. Ale może to również być jedno z najtrudniejszych wyzwań dla wielu rodzin i taki, z którym nie należy stawiać czoła w pojedynkę. Ten Tydzień Świadomości Zdrowia Psychicznego dotyczy siły i znaczenia więzi. Ostatnie kilka lat przypomniało nam, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem i jak ważne są nasze relacje dla naszego długoterminowego zdrowia i szczęścia. Zaczyna się to w najwcześniejszych latach naszego życia, kiedy potrzebujemy bliskiej i ciągłej opieki ze strony otaczających nas ludzi, aby pielęgnować nasz rozwój i zapewnić właściwy start w życiu. Ale wszyscy zdajemy sobie sprawę, że ciąża, poród oraz pierwsze miesiące i lata życia dziecka mogą być niezwykle wymagające. Rodzice często czują się samotni i przytłoczeni. Około 20% kobiet w Wielkiej Brytanii doświadcza okołoporodowych zaburzeń psychicznych. Niestety wiemy też, że o wiele więcej kobiet cierpi w milczeniu. Nikt nie jest odporny na to doświadczenie w czasie niepokoju i depresji. Dlatego ważne jest, aby wszyscy, którzy zmagają się z tymi problemami, otrzymali odpowiednie wsparcie we właściwym czasie, aby mogli dzielić się swoimi uczuciami bez obawy o osąd i mieć dostęp do informacji, opieki i wsparcia, których potrzebują, aby wyzdrowieć. W ciągu ostatniej dekady organizacje charytatywne i organizacje działające w tej przestrzeni połączyły siły, aby zmienić postawy, podnieść świadomość i zapewnić dostępność usług dla rodziców i dzieci w tak ważnym momencie ich życia. Dużo pracy wniosła Maternal Mental Health Alliance - fantastyczna organizacja, z której jestem niezwykle dumna, że mogę zostać jej patronką. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Od każdego z nas zależy wspieranie rodziców i opiekunów oraz wszystkich tych, którzy dzisiaj wychowują dzieci. Zapewniając, że następne pokolenie dzieci może dobrze się rozwijać, możemy pomóc zbudować silniejsze, zdrowsze i bardziej opiekuńcze społeczeństwo, z którego wszyscy skorzystamy.CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

(ta stylizacja nie zostanie uwzględniona w głosowaniu)

Sukienka - Max Mara 


*********************************************************************************


Wczoraj swoje 3.urodziny obchodził Archie Harrison Mountbatten-Windsor, synek księcia Harry'ego i jego żony Meghan. Z tej okazji pojawiły się życzenia z Pałacu Kensington:


**********************************************************************************


Pałac Kensington poszukuje osoby na stanowisko asystenta prywatnego sekretarza księżnej Cambridge. Jak można przeczytać na stronie LinkedIn, kandydaci powinni spełniać takie kryteria jak: opanowane umiejętności informatyczne (korzystanie z aplikacji Word, Outlook, Excel i PowerPoint), doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność myślenia i planowania z wyprzedzeniem, wysoki poziom profesjonalizmu i motywacji, a także świadomość i zainteresowanie pracą i działalnością księcia i księżnej Cambridge. Więcej możecie przeczytać TUTAJ.


Prześlij komentarz