Wiadomość księżnej Kate z okazji rozpoczętego Children's Hospices Week + List z okazji The Early Years Alliance Annual Conference

 W ciągu kilku dni, oprócz odbytych spotkań związanych z nową działalnością dla wczesnego dzieciństwa, księżna Kate wystosowała dwa pisma, które również są warte uwagi. Pierwszy z nich został opublikowany na początku tego tygodnia. Okazją do napisania listu był tegoroczny Children's Hospices Week, który rozpoczął się 21 czerwca, a zakończy 27 czerwca. Natomiast kilka dni wcześniej odbyła się The Early Years Alliance Annual Conference, na której Jej Królewska Wysokość nie mogła być obecna. Z tego powodu kazała przekazać uczestnikom swój list, z którym wyraziła wsparcie tym, którzy angażują się w działania na rzecz dzieci. Zapraszam do dalszej części!

https://www.each.org.uk/

Najpierw zaczniemy od Children's Hospices Week. Postanowiłam przetłumaczyć całą treść listu:

Miniony rok był trudny dla nas wszystkich, a szczególnie przerażający dla rodzin z ciężko chorymi dziećmi. Wielu z nich starało się od wszystkich izolować, martwiąc się pandemią i tym, co to może oznaczać dla ich dziecka. Tematem tegorocznego Children's Hospices Week jest ,,Pushed to the Limits'', dostrzeżenie ogromnego napięcia, z jakim borykają się te rodziny oraz tego, dlaczego opieka i wsparcie lokalnych hospicjów dla dzieci jest teraz potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Hospicja dla dzieci są kołem ratunkowym i miałam zaszczyt zobaczyć z pierwszej ręki ich niezwykłą pracę. Dają rodzinom opiekę i czas, których potrzebują, aby stworzyć cenne wspomnienia na całe życie - szansę na bycie rodzicami, a nie opiekunami. Co ważne, są tam również, gdy nadejdzie czas pożegnania, zapewniając rodzinie prywatność i godność, aby mogli wspólnie opłakiwać żałobę i otrzymywać wsparcie tak długo, jak tego będą potrzebować. Mam nadzieję, że dołączycie do mnie podczas Children's Hospices Week, aby podziękować 54 brytyjskim hospicjom dziecięcym i ich niesamowitemu personelowi za zmieniającą życie opiekę, jaką zapewniają dzieciom i ich rodzinom, które stoją w obliczu niewyobrażalnego - pomagając im w pełni wykorzystać każdą cenną wspólną chwilę.

Catherine

www.each.org.uk

Drugi list księżnej Kate odczytano podczas The Early Years Alliance Annual Conference.

Drodzy zebrani,

Jako uczestniczy tegorocznej konferencji The Early Years Alliance Annual chciałabym skorzystać z okazji, aby podziękować Wam wszystkim za odegranie tak ważnej roli we wspieraniu dzieci i rodzin w tym trudnym czasie. Wykazaliście się niesamowitym zaangażowaniem i wytrwałością, kontynuując dostarczanie wysokiej jakości opieki i edukacji tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Pandemia wywarła na Was ogromną presję, ponieważ musieliście radzić sobie z wpływem lockdownu na naukę, rozwój i zdrowie psychiczne małych dzieci. Wasze poświęcenie nie pozostało niezauważone - zawsze stawiacie dzieci i rodziny na pierwszym miejscu i powinniście być bardzo dumni z roli, jaką odgrywacie na co dzień w wychowywaniu następnego pokolenia. Jak wszyscy wiecie, pozytywne doświadczenia, środowiska i relacje we wczesnym dzieciństwie mogą mieć transformacyjny wpływ na późniejsze wyniki życia i mają fundamentalne znaczenie dla szczęśliwszego, zdrowszego społeczeństwa. Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby wspólnie pracować, nie tylko traktować priorytetowo wczesne lata życia, ale także stworzyć podstawy dla przyszłego fizycznego i psychicznego samopoczucia nowej generacji. Mam nadzieję, że ta konferencja Wam się spodoba i jeszcze raz dziękuję za niezwykle ważną pracę, którą wykonujecie.

Catherine

twitter.com/EarlyWales

1 komentarz:

Copyright © 2016 The Cambridge Family , Blogger