Nowe informacje!

niedziela, 13 czerwca 2021

 Oprócz wydarzeń związanych ze szczytem G7 (który w tym roku odbywa się na terenie Wielkiej Brytanii), pojawiło się kilka innych, ale równie ważnych informacji na temat Kate i Williama. W tym poście zawarta została rozmowa księżnej Kate z kolejnym uczestnikiem projektu ,,Hold Still'', plany księżnej związane z działalnością na rzecz wczesnego dzieciństwa oraz ostatnie wydarzenia sportowe, które skomentował książę William. Zapraszam do dalszej części!

twitter.com/brendhotels

Na początku zaczniemy od kolejnej rozmowy księżnej Kate w ramach projektu ,,Hold Still''. Jedną z z uczestniczek jest dziewczynka o imieniu Poppy. Jej tata pracuje jako ratownik medyczny dla Brytyjskiej Służby Zdrowia. W czasie pandemii, za każdym razem jak wychodzi do pracy, bardzo się o niego martwi. Zarówno tata jak i córka najbardziej lubią się przytulać, ponieważ jest to dla nich chwila, która umacnia ich więź i bliskość.

The Duke and Duchess of Cambridge YouTube

Podczas telefonicznej konwersacji, księżna Cambridge powiedziała:

Te proste, codzienne chwile między bliskimi naprawdę wywarły wpływ na nas wszystkich i naprawdę odbiły się echem wśród wielu ludzi w całym kraju. [...] Dla nas Twoje zdjęcie naprawdę się wyróżnia, ponieważ uwieczniono w nim również siłę, odwagę, odporność, czułość i znaczenie rodziny, ale także uznanie pracy na linii frontu i różnych pokoleń. Więc dziękuję.

The Duke and Duchess of Cambridge YouTube

Cały filmik z przeprowadzonej rozmowy możecie zobaczyć poniżej:


*****************************************

11 czerwca w Internecie ogłoszono, że w przyszłym tygodniu pojawi się kilka ważnych wiadomości związanych z kolejną działalnością księżnej Cambridge. Jak poinformowały brytyjskie media, ta inicjatywa będzie rozszerzona na taką samą skalę co The Earthshot Prize (tym zajmuje się książę William), której obecny dochód wynosi 50 milionów funtów! Jak podał do informacji Pałac Kensington na Instagramie:

W przyszłym tygodniu księżna Cambridge podzieli się ważnym oświadczeniem na temat tego jak pracuje nad podniesieniem znaczenia wczesnego dzieciństwa i kontynuowania rozmów na ten ważny temat.

***************************************

11 czerwca również rozpoczęły się zmagania drużyn piłki nożnej podczas UEFA EURO 2020. Książę William skomentował rozpoczynające się zawody:

Wreszcie jest! Euro 2020. Życzę wszystkiego najlepszego rywalizującym tego lata krajom - czekam na fantastyczny turniej! W

W swojej krótkiej wiadomości na Twitterze, oznaczył drużynę Walii, Anglii oraz Szkocji.

12 czerwca odbył się mecz pomiędzy Danią a Finlandią. Niestety doszło do dramatycznej sytuacji - jeden z piłkarzy duńskiej reprezentacji, Christian Eriksen, stracił przytomność na boisku. Jak się okazało - przeszedł zawał serca. Podjęto reanimację zawodnika, która zakończyła się powodzeniem. Obecnie przebywa w szpitalu, a jego stan zdrowia jest stabilny. Tę sprawę skomentował książę William:

Po otrzymaniu wiadomości o Christianie Eriksenie, wszyscy jesteśmy myślami z nim i jego rodziną. Brawa dla zespołu medycznego i dla Anthony'ego Taylora za ich spokojne i szybkie działanie. W 

*****************************************

Na koniec pojawiły się nowe zdjęcia pary książęcej, które zostały wykonane po zakończeniu przyjęcia z okazji odbywającego się szczytu G7. Na stronie Brend Hotels pojawiła się wiadomość o następującej treści:

Wczoraj nasz zespół z Carlyon Bay Hotel miał zaszczyt powitać księcia i księżną Cambridge w ośrodku podczas wizyty w Kornwalii z okazji szczytu G7.

Zdjęcia zostały wykonane gdy para książęca wsiadała do helikoptera w celu powrotu do domu.

Prześlij komentarz