Pierwsze oficjalne wyjście księżnej Kate już za tydzień!

środa, 26 września 2018

Tak jak się spodziewano, księżna wraca do swoich obowiązków od października! Dzisiaj Pałac Kensington podał datę i miejsce pierwszego oficjalnego wyjścia Kate po narodzinach księcia Louisa.

Catherine odwiedzi Sayers Croft Trust w Forest School oraz Wildlife Garden w Paddington Recreation Ground już we wtorek, 2 października!

Sayers Croft to centrum aktywności z siedzibą w Surrey, którego właścicielem jest Westminster City Council. Ma ono na celu zmotywować dzieci i lokalną społeczność do aktywności na świeżym powietrzu. Organizacja współpracowała z różnymi firmami, dzięki którym stworzyli Wildlife Garden oraz Forest Garden, czyli jadalne ogrody. Księżna odwiedzi oba te miejsca i weźmie udział w sesjach Szkoły Leśnej.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate forest

Kiedy Kate oficjalnie udała się na urlop macierzyński w marcu, Pałac poinformował, że powróci do obowiązków jesienią. W tym miesiącu zobaczymy księżną na pewno kilka razy, ponieważ w październiku obchodzone są Światowe Dni Zdrowia Psychicznego (10-13), następnie odbędzie się ślub księżniczki Eugenii (12) oraz wizyta holenderskiej pary królewskiej, na której najprawdopodobniej zobaczymy też młodsze pokolenie, m.in. księcia Williama (23-24). Pod koniec miesiąca (25) odbędą się oficjalne obchody 70. urodzin księcia Karola.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate louis

Od narodzin Louisa widzieliśmy Kate tylko kilka razy: m.in. na ślubie Harry'ego i Meghan w maju, Trooping the Colour w czerwcu, chrzcie Louisa w lipcu, Royal Air Force w lipcu, dwa razy na Wimbledonie, a także ostatnio nieoficjalnie - na ślubie przyjaciół.

Podobny obraz

4 komentarze

 1. Fantastycznie! Nie mogę się już doczekać zobaczenia księżnej:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z niecierpliwością.W październiku zobaczymy ją pewnie kilka razy z racji nagromadzenia rodzinnych i oficjalnych uroczystości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Karol chyba nie doczeka się tronu 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. doczeka, doczeka, ale na szczęście na krótko.
   Chyba plotki o ciąży jednak nie prawdziwe, co ?

   Usuń