Ważna informacja!

środa, 5 września 2018

Witajcie!

Jak zapewne zauważyliście, od pewnego czasu nie udzielam się na blogu ani nie piszę żadnych postów o rodzinie z Cambridge. Jak to w życiu bywa - coś się kończy, a coś się zaczyna. Przez te parę miesięcy starałam się wszystko przemyśleć, poukładać jak podzielić czas między naukę, a pisaniem na blogu. Ostatecznie podjęłam decyzję o zawieszeniu swojej działalności na blogu.

Swoją decyzję pragnę uzasadnić kompletnym brakiem czasu, późno kończącymi się zajęciami lekcyjnymi, a także brakiem weny, którą ,,złapałam'' już pod koniec maja.

Chciałabym podziękować wszystkim czytelnikom za miłe komentarze jak i te krytykujące pod postami mojego autorstwa. Starałam się wyciągać z nich wnioski i pomimo moich problemów związanych ze stylistyką zdań, nadal chętnie zaglądaliście na bloga :P.

Kończąc, pragnę podziękować wszystkim blogerkom za wsparcie oraz za nasze spotkanie, które odbyło się w lipcu 2017 roku podczas wizyty Kate i Williama w Polsce. Cieszę się, że mogłam należeć do tak wspaniałej blogosfery. 

Co prawda przez pewien czas nie będę zaglądała na Bloggera, ale nadal będę aktywna na swoim koncie na Twitterze, na którym udostępniam różne informacje na temat księżnej Marie. Jeśli mielibyście potrzebę skontaktować się ze mną to tylko i wyłącznie na Twitterze. 

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócę! Życzę Wam udanego nowego roku szkolnego!

Trzymajcie się!


12 komentarzy

 1. W takim razie dziekujemy i życzymy sukcesów! A co będzie z blogiem? Zuza będzie sama prowadzić?

  OdpowiedzUsuń
 2. Julia, wszystkiego dobrego!:) 3maj sie, kasia

  OdpowiedzUsuń
 3. Julka dziekuje za wszystkie notki twojego autorstwa i zycze powodzenia w nauce i realizacji w dalszym ciagu swoich pasji :) ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielka szkoda lubilam czytać przygotowane przez Ciebie notki :(
  Julka życzę Ci wszystkigo najlepszego,spełnienia w realizacji wszystkich pasji i powodzenia w nauce :);):)!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za lata pracy w informowaniu nas o losach rodzinki Cambridge i księżnej Marie.Mam nadzieję,że kiedyś wrócisz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Julia dziękujemy za każdą twoją notkę z osobna! Były naprawdę dobre. Mam wrażenie,że twój kontakt z czytelnikami był świetny,zawsze kiedy pojawiały się jakieś pytania,to odpowiadałaś najszybciej jak mogłaś. Widać ile serca włożyłaś w swoją pracę. Będziemy tęsknić!
  Powodzenia i oby wena wróciła kiedyś ze zdwojoną siłą!

  OdpowiedzUsuń
 7. Julia powodzenia w szkole i mam nadzieję, że jeszcze wrócisz do blogowania 📝😃
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
 8. szkoda, dziękuję za Twoją pracę Julia, powodzenia a dla Ciebie i Zuzi, dalszej weny i chęci

  OdpowiedzUsuń
 9. http://viva.pl/ludzie/newsy/jak-ksiezna-meghan-i-ksiezna-kate-beda-wygladaly-na-starosc-zdjecia-31013-r3/ w powyższym linku wizualizacja jak będzie sie starzec księżna Kate, Meghan i Harry

  OdpowiedzUsuń
 10. Powodzenia i dziękujemy bardzo Julia! Mam nadzieję, że wrócisz z ogromną weną! 😊

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję za wspaniałe notki i życzę powodzenia w nauce mam nadzieję że jeszcze wrócisz tutaj oraz że kiedyś odpiszesz na mail bo niestety nie posiadam konta na twisterze a ciebie Zuzia również życzę powodzenia w prowadzeniu bloga i na nowe notki. Powodzenia dziewczyny pozdrawiam Mili

  OdpowiedzUsuń