Nowy projekt księżnej Kate!

środa, 26 września 2018

Niedawno królewska korespondent, Rebecca English, udzieliła wywiadu DailyMail, gdzie ogłosiła, że księżna Kate pracuje nad nowym projektem charytatywnym! W nowym roku księżna Kate rozpocznie kampanię na rzecz pomocy ubogim dzieciom z Wielkiej Brytanii. 


Projekt będzie koncentrować się na pomocy dzieciom w trudnej sytuacji,w odnalezieniu ich potencjału i zainteresowań. Kate zgromadzi ekspertów z różnych dziedzin, w tym profesorów akademickich, pedagogów i lekarzy, aby pomóc rodzinom w poradzeniu sobie z uzależnieniami i zdrowiem psychicznym.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate primary school

Według źródła, księżna uważa, że kwestia ta jest bardzo ważna, a praktycznie niezauważalna przez społeczeństwo. Projekt będzie realizowany pod patronatem Royal Foundation, a ustalenia zostaną opublikowane w przyszłym roku. 

Podobny obraz

Jest to projekt trwający całe życie. Księżna patrzy na to, co może zrobić przez następne 5, 10, 15, 20 lat. Chce móc spojrzeć wstecz i zobaczyć, jaka nastąpiła zmiana. Na to pozwala jej pozycja w życiu publicznym. Naukowcy podkreślili znaczenie wczesnej interwencji oraz tego, że dzieci ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji, które nie otrzymują odpowiedniej pomocy w wieku szkolnym, mogą cierpieć całe życie. Inicjatywa księżnej, która rozpocznie się w nowym roku, jest ważnym posunięciem. Według źródeł, Kate przyznała prywatnie, że jej przeciwnicy będą prawdopodobnie kwestionować to, co ona, jako wykształcona i wyjątkowo uprzywilejowana młoda kobieta, może wiedzieć o ubóstwie i braku spójności rodzinnej. Często mówiła o tym, w jakiej bliskiej, kochającej i wspierającej rodzinie się wychowywała. Księżna twierdzi jednak, że jej obowiązkiem jako członka rodziny królewskiej jest wykorzystywanie jej pozycji do analizowania fundamentalnych kwestii mających wpływ na naród w perspektywie długoterminowej ".

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate primary school

"Kate zastanawia się, w jaki sposób wspierać biedniejsze rodziny od najwcześniejszego możliwego etapu, aby przygotować dzieci do nauki w szkole i poradzić sobie z ich potrzebami psychicznymi i emocjonalnymi. Ona i jej eksperci doradzą również, jak wprowadzić lepsze wsparcie zdrowia psychicznego dla dzieci w szkołach podstawowych, a także nauczać o zakładaniu rodziny. Kate była widywana zaledwie kilka razy od narodzin księcia Louisa, mimo wszystko jednak ciężko pracowała za kulisami."
Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate primary school

Royalsi mają unikalną platformę i możliwość przeprowadzenia trwałych zmian, podniesienia świadomości, zebrania bardzo potrzebnych funduszy i zorganizowaniu spotkań na tematy tabu.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate primary school

5 komentarzy

 1. Jeśli to prawda I wszystko potoczy sie tak pięknie z planem, to super. Mam nadzieje ze znalazła swoje miejsce i swój temat i ze będziemy mogli zobaczyć zaangażowanie i taką pasje, do swojej działalności, ktorej myśle ze od jakiegoś czasu u Kate nie widziałam. Powodzenia i niech w końcu nazwa „lazy Katy” wyjdzie z użycia, niech im w końcu zamknie usta

  OdpowiedzUsuń
 2. To projekt w wymiarze pokoleniowym,bo od tego jak będą wychowane dzieci,jakie będzie ich zdrowie fizyczne i psychiczne zależą losy świata.Nie będzie więc to nic spektakularnego,czy efektownego,ale jestem przekonana,że w długofalowym wymiarze przyniesie wymierne efekty.Myślę,że Kate z swoim zamiłowaniem do dzieci i osobistą praktyką matki trójki wybrała najlepszy sposób,aby wpłynąć na życie Brytyjczyków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś już czytałam ten tekst... Hmmm... Chyba u Marty z Księżnej Kate. Nieładnie

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż myśle, że to najwyższa pora po tylu latach w rodzinie królewskiej zrobić coś swojego. Ja będę jej kibicować spodziewałam się, że Kate pójdzie w tym kierunku. Narazie nie będę jej nadmiernie chwalić z czasem okaże się ile faktycznie da siebie w tym projekcie i wtedy będzie można komentować coś więcej. Narazie trzymam za nią kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała akcja, niezwykle potrzebna. Kate musi mieć wielkie serce, ma takie ciepłe szlachetne spojrzenie, że nie wierzę, że to jedynie obowiązek do odhaczenia:)

  OdpowiedzUsuń