Oficjalne zdjęcia rodziny z Cambridge cz.1

niedziela, 13 maja 2018

Zgodnie z prośbą czytelników, postanowiłam wykonać notkę (składającą się z 2 części), w której zawarte są wszystkie oficjalne zdjęcia z udziałem Kate, Williama, George'a, Charlotte oraz Louisa. Zapraszam do dalszej części!

closermag.fr

Zaręczyny księcia Williama i Catherine Middleton, 16 listopada 2010 rok

W połowie listopada 2010 roku Pałac Buckingham wydał oświadczenie na temat zaręczyn księcia Williama z panną Catherine Middleton. Z tej okazji, kilka dni później ukazały się trzy zdjęcia świeżo upieczonych narzeczonych wykonane przez znanego fotografa, Mario Testino. Sesja zaręczynowa odbyła się w jednej z komnat Pałacu Buckingham.

Pinterest

Daily Mail

mariotestino.com

Nowe, oficjalne zdjęcie Kate i Williama, 28 kwietnia 2011 rok

Dokładnie dzień przed rozpoczęciem Ślubu Stulecia, ukazało się kolejne, piękne zdjęcie księcia Williama i Catherine Middleton. Czarno-biała fotografia wchodziła w skład oficjalnego programu uroczystości ślubnych. Swoim autorstwem może się poszczycić się fotograf Mario Testino.

Pinterest

Ślub księcia Williama i Catherine Middleton, 29 kwietnia 2011 rok

Niedługo po ceremonii zaślubin księcia i księżnej Cambridge, ukazały się trzy oficjalne zdjęcia nowożeńców - jedno z samym małżeństwem, drugie z paziami i druhenkami, a trzecie - ze swoją najbliższą rodziną. Za obiektywem stał Hugo Burnard.

Mirror

Popsugar

popsugar.com


Rozpoczęcie pierwszej oficjalnej podróży księcia i księżnej Cambridge, 23 czerwca 2011 rok

Tego dnia St.James's Palace wydał kolejne oficjalne zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama z okazji zbliżającego się pierwszego Royal Tour. Jako kierunek podróży wybrano Kanadę i USA (dokładniej - stan Kalifornia). 

Handout/Getty Images Europe

Handout/Getty Images Europe

Pierwsze oficjalne zdjęcia małego księcia George'a, 18 sierpnia 2013 rok

22 lipca 2013 roku książę William i księżna Kate zostali po raz pierwszy rodzicami! Powitali na świecie synka, księcia George'a Alexandra Louisa. Z tej okazji wydano dwie oficjalne zdjęcie szczęśliwych rodziców i ich pociechy. Autorem zdjęć jest ojciec Kate, Michael Middleton, a sesja zdjęciowa odbyła się w ogrodzie państwa Middleton w Bucklebury.

Emirates 24|7

Emirates 24|7

Chrzest księcia George'a, 23 października 2013 rok

Pod koniec października, w kaplicy Pałacu Świętego Jakuba w Londynie, odbył się chrzest księcia George'a Alexandra Louisa. Również z okazji tego wydarzenia nie zabrakło oficjalnych fotografii z udziałem rodziny królewskiej jak i Middletonów. Zdjęcia wykonał Jason Bell.

Pinterest

Pinterest

Pinterest

Anglotopia.net

IBTimes UK

wp.pl

Nowe zdjęcie Kate, Williama i George'a, 18 marca 2014 rok

Tego dnia udostępniono kolejne oficjalne zdjęcie z udziałem Kate, Williama, George'a i ... Lupo. Zostało one wykonane w jednym z okien Pałacu Kensington. Powodem jego opublikowania była zbliżająca się podróż książęcej trójki do Australii i Nowej Zelandii. Autorem jest brytyjski fotograf, Jason Bell.

POPSUGAR Australia

Pierwsze urodziny księcia George'a, 22 lipca 2014 rok

Dzień przed 1.urodzinami księcia George'a, opublikowano trzy fotografie z udziałem solenizanta i jego rodziców. Zostały one zrobione 2 lipca 2014 roku podczas wizyty książęcej trójki na wystawie Sensational Butterflies w Muzeum Historii Naturalnej.

Pinterest

Business Insider

Time

Zdjęcia księcia George'a z okazji świąt Bożego Narodzenia, 13 grudnia 2014 rok

13 grudnia 2014 roku Pałac Kensington wydał kilka oficjalnych zdjęć księcia George'a z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Fotografie zostały wykonane na schodach apartamentu pary książęcej na terenie Pałacu Kensington.

Newmyroyals

The Fashion Lover

Pinterest

Oficjalne zdjęcia księcia George'a i księżniczki Charlotte, 6 czerwca 2015 rok

2 maja 2015 roku na świat przyszło drugie dziecko pary książęcej - księżniczka Charlotte Elizabeth Diana. Miesiąc po jej narodzinach Pałac Kensington opublikował cztery urocze fotografie z udziałem księcia George'a i małej siostrzyczki. Autorką zdjęć jest księżna Kate.

Pinterest

Pinterest

Boston Herald

abc.net.au

Chrzest księżniczki Charlotte, 5 lipca 2015 rok

Na początku lipca 2015 roku księżniczka Charlotte Elizabeth Diana została ochrzczona w Kościele Świętej Marii Magdaleny w Sandringham. Nie zabrakło również oficjalnych zdjęć, które tym razem zostały wykonane przez Mario Testino na terenie posiadłości Królowej Elżbiety II, w której co roku spędza święta Bożego Narodzenia.

Vanity Fair

Charlie Pea

Daily Mail

Zimbio

Pinterest

Drugie urodziny księcia George'a, 22 lipca 2015 rok

Tego dnia książę George obchodził swoje 2.urodziny! Pałac opublikował zdjęcie solenizanta ze swoim tatą, które zostało wykonane na początku lipca w Sandringham. Pochodzi z sesji zdjęciowej zrobionej z okazji chrzcin księżniczki Charlotte.

Elle

Kolejna część pojawi się za kilka dni!


8 komentarzy

 1. Cudowne są te zdjęcia, w szczególności ostatnie. Tworzą razem świetną rodzinkę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam szczególnie to z okna pałacu.

  OdpowiedzUsuń
 3. A zaręczynowe w niebieskiej sukience?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie były oficjalne zdjęcia, a jedynie ogłoszenie zaręczyn. Oficjalne zdjęcia zostały wykonane 25 listopada 2010 r. i Julia umieściła je w poście.

   Usuń
 4. Najładniejsze zdjęcia to sesja zaręczynowa, zdjęcie z okna pałacu, pierwsze urodziny Georga, George przed Bożym Narodzeniem i jakieś perełki z chrztów się trafią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post fajnie sobie przypomnieć te wszystkie sesje zdjeciowe

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie. Co z oficjalną wizytą księcia Williama w Izraelu, Palestynie i Jordanii? Chyba nie dojdzie do skutku zważywszy na to co teraz się tam dzieje. Czy jest jakaś informacja?

  OdpowiedzUsuń
 7. Najbardziej podobają mi się te zaręczynowe i niemal wszystkie z George'm, zwłaszcza jego pierwszą sesję zdjęciową, sesję z okazji 1. urodzin i Bożego Narodzenia

  OdpowiedzUsuń