Nowe zdjęcia rodziny z Cambridge + zdjęcia Kate na spacerze z dziećmi

czwartek, 17 maja 2018

Dzisiaj w sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć książęcej rodziny.Dzisiaj rodzina z Cambridge została zauważona, gdy wracała z Windsoru. Wcześniej William, George i Charlotte pojechali na próbę przed uroczystością. Cała trójka będzie czynnie brać udział w tym wydarzeniu - William będzie świadkiem Harry'ego, George paziem, a Charlotte druhenką.

On their way back from the rehearsal Prince George could be seen peeping out from the backseat of the car ahead of his pageboy duties 

The Duke of Cambridge looked relaxed and happy following the rehearsal as he drove his family home

KATE MIAŁA NA SOBIE:
sukienka - Michael Kors

***

Tydzień temu w niemieckiej gazecie ukazało się także zdjęcie Kate, Charlotte, Louisa i ich niani. Dopiero dzisiaj jednak pojawiła się ta fotografia w sieci. Mama z dziećmi spacerowała po ogrodach Kensington. Spekuluje się, że poszli po George'a do szkoły. Catherine ma na sobie tę samą sukienkę, w której wykonano pierwsze oficjalne zdjęcia z księciem George'em.

Zdjęcie użytkownika Katarzyna Komza.

KATE MIAŁA NA SOBIE:
sukienka - Seraphnie
trampki - Superga

13 komentarzy

 1. Kate również prywatnie nosi takie śliczne sukienki,które chętnie bym miała w swojej szafie.Jestem niesamowicie ciekawa,co wybierze na ślub.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kate polubiła ostatnio sukienki w kwiaty, ale ta Korsa ma fajny fason. Na zdjęciu ze spaceru Kate wygląda jak każda mama, która niedawno urodziła i w sumie fajnie, że takie zdjęcia wychodzą, że nawet księżna nie ma od razu płasskiego brzucha i nie zawsze chodzi w ułożonych włosach. Zaskoczyły mnie trampki do sukienki w wydaniu Kate bo nie pamiętam jej w takiej stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny co trzyma niania w rękach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że to może być podstawka do wózka na której może jechać starsze dziecko stojąc na tym. :)

   Usuń
  2. Niania trzyma taki podest, który doczepia się do wózka i drugie dziecko może na nim stać gdy on jedzie

   Usuń
  3. To jest taka dostawką do wózka która przypina się na dole i starsze dziecko może na niej stać jechac trochę jak na deskorolce.

   Usuń
  4. To jest taki podnóżek na kółkach dla Charlotte tam jak jest teczka od wózka to z tej strony się ją mocuje i tam dziecko staje

   Usuń
  5. specjalną doczepkę do wózka, na której Charlotte może stanąć, gdy zmęczy się chodzeniem

   Usuń
  6. Wózek na zakupy na kółkach

   Usuń
 4. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie Kate wygląda kobieco,..nie mam tu na myśli seksownie czy coś takiego, ale jak prawdziwa kobieta, matka trójki dzieci i żona,...a nie chuda, aż kręgosłup zacznie prześwitywać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama jestem chuda miałam okres przesady jak Kate czasem, ale nie uważam, że ona wygląda jakoś nie kobieco wtedy. Teraz wyglada jak większość kobiet niedługo po porodzie i fajnie niech dochodzi powoli do siebie bo tak powino być nie da się niektórych rzeczy przeskoczyć bo ciało po porodzie dochodzi do siebie w swoim tępie. Ona na wielką presję patrzy na nią tyle ludzi myśle, że dlatego ona później tak bardzo chudnie i czasem jest bardzo szczupła widzi się na zdjęciach w telewizji wiec pewnie sama się ocenia.

   Usuń
 5. Po Georgia do szkoły , na pieszo raczej nie dali by rady. Może bardziej po Charlotte do przedszkola. ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Kate ma prawo wyjść na spacer z nianią, może łączy je serdeczna przyjaźń, ja nie widzę w tym problemu, ma prawo wyjść w upiętych wygodnie włosach, ma prawo ubrać taką sukienkę, ma prawo dochodzić do siebie po ciąży tyle ile potrzeba,w końcu jest normalna jak każda inna kobieta, jest na urlopie macierzyńskim, to czas dla niej i dzieci, pochodzi z normalnej ciepłej niekrólewskiej rodziny i nie ma zamiaru żyć w złotej klatce

  OdpowiedzUsuń