Książę Louis oficjalnie zarejestrowany w Westminster Register Office!

wtorek, 1 maja 2018

Dziś przed południem Pałac Kensington oficjalnie potwierdził, iż książę Louis Arthur Charles, trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama, został oficjalnie zarejestrowany! W podpisywaniu specjalnego dokumentu brał udział dumny tata, książę William. Spotkanie z jednym z urzędników odbyło się w Pałacu Kensington.

https://twitter.com/

Już od kilku dni - dokładnie od kiedy para książęca zaprezentowała nowego członka rodziny przy Skrzydle Lindo w dzielnicy Paddington w Londynie - zastanawiano się, jakie imiona otrzyma mały książę oraz kiedy zostanie oficjalnie zarejestrowany w brytyjskim urzędzie!

Dziś doczekaliśmy się tej informacji! W godzinach porannych do Pałacu Kensington przybył sekretarz Westminster Register Office, aby wypełnić wszystkie formalności związane z narodzinami drugiego syna pary książęcej.

Tylko najbardziej zastanawia mnie to, że przy zawodzie Kate jest napisane Princess of United Kingdom ;).

A wy co o tym myślicie?


3 komentarze

 1. A jak wcześniej był zapisany zawód Kate w przypadku Georga i Charlotte?

  OdpowiedzUsuń
 2. William pisał tak przy każdym akcie urodzenia trójki dzieci.Przecież reprezentowanie UK to de facto ich zawód,ale nie mógł go określić tytułem księżna Cambridge,bo to tytuł,jedyny taki.A księżniczka Wielkiej Brytanii mniej więcej sugeruje o co chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.goodhousekeeping.com/life/a20115343/kate-middleton-prince-louis-birth-certificate/

  Polecam przeczytać artykuł wszystko wyjaśnione 😊

  OdpowiedzUsuń