Królowa w odwiedzinach u księcia Louisa!

środa, 2 maja 2018

Wczoraj rano na terenie Pałacu Kensington została zauważona Królowa, która przybyła, aby pierwszy raz zobaczyć swojego najmłodszego prawnuka.

Wczoraj Królowa przyleciała z Windsoru do Pałacu Kensington, aby po raz pierwszy zobaczyć swojego szóstego prawnuka, księcia Louisa. Lot królewskim helikopterem trwał 40 minut. Jak możemy zauważyć, monarchini trzymała w ręku bukiet żółtych, wiosennych kwiatów, które najprawdopodobniej wręczyła księżnej Kate.

The Queen, carrying her Launer handbag, climbed out of the helicopter at Kensington Palace and walked across the grass

Dzisiaj 3. urodziny obchodzi księżniczka Charlotte. Z tej okazji zapraszamy Was do przeczytania notki tematycznej przygotowanej specjalnie z tej okazji KLIK. Miejmy nadzieję, że pojawią się nowe oficjalne fotografie małej księżniczki!

13 komentarzy

 1. Królowa wygląda po prostu uroczo.Przy okazji odwiedzin u wnuka mogła też złożyć życzenia Charlotte:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Albo Królowa wręczyła kwiatki Charlotte, bo ma dziś urodziny i mała lubi kwiatuszki wąchać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te kwiatki to może dla Charlotte z okazji urodzonej, w sumie sprytne posunięcie królowej, jedna wizyta a dwie okazje, urodzinki i poznanie nowego członka rodziny, królowa wygląda jak typowa babcia tylko ze wysiada z helikoptera, ale to szczegół, dla dzieci to pewnie taka frajda - " patrzcie dzieci helikopter babcia leci"

  OdpowiedzUsuń
 4. Królowa wyglada jak takie babcie, babcie z dawnych czasów bo teraz już kobiety raczej tak nie wyglądają. Moja jedna babcia ma 76 lat a w spodnichach wogle nie chodzi bo uważa, że to ciotkowe ubranie 😂. Druga babcia ma 85 lat i co dwa dni u fryzjera jak jej syn powiedział, że zawsze może ubrać chustkę na głowę to się obraziła na niego bo ona nie jest taka staroświecka 😂. A królowa widać, że trzyma tradycje. Miło, że mając tyle prawnuków i wnucząt odwiedza każde dzieco.

  OdpowiedzUsuń
 5. Charlotte jest bardzo podbno do królowej oczy to wykapane po prababci 😃

  OdpowiedzUsuń
 6. z Windsoru? to królowa nie jest teraz w Pałacu Buckingham?

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam pytanie co do listów. Czy można napisać kilka rzeczy w jednym, np. gratulacje z okazji narodzin Louisa, życzenia z okazji ślubu i z okazji urodzin Charlotte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, jednak myślę, że nie przyślą 3 osobnych zdjęć, tylko jeden ogólny list ;)

   Usuń
 8. Taka prawdziwa babcia :) Ekstra że odwiedziła prawnuki - nowonarodzonego Loiusa i Charlotte w dniu jej urodzin. Mała księżniczka jest bardzo do niej podobna i charakter też trochę po prababci z tego co wynika z tych strzępków informacji które mamy ;) rządzi starszym bratem, widać że jest śmiała a nie tak wstydliwa jak George

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No królowa to była ułożona i porządna, a nie tak śmiała i rozrabiaka jak Charlotte, więc charakter raczej nie po królowej.

   Usuń
 9. Ale z niej babulenka :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna stylizacja jak typowa bacia sto lat dla ksiezniczki 🌷🌷🌷 oby żyla nam w zdrowiu

  OdpowiedzUsuń