Rodzinka na przedświątecznym obiedzie u Królowej

środa, 20 grudnia 2017

Dziś w Pałacu Buckingham odbył się coroczny obiad zorganizowany przez Królową Elżbietę II. Z tej okazji wszyscy członkowie rodziny królewskiej udali się samochodami do rezydencji brytyjskiej monarchini na przedświąteczne spotkanie. W tym roku ponownie mogliśmy zobaczyć rodzinkę z Cambridge!Kate, William, George i Charlotte przybyli na miejsce godzinę temu (13:00 brytyjskiego czasu). Wraz z nimi jest niania dzieci, Maria Borallo. Wśród gości znaleźli się m.in. książę Karol, księżna Camilla, Lady Amelia Windsor, księżniczki Beatrice i Eugenie, książę i księżna Kentu, a także książę Harry i Meghan Markle itp.


To bardzo miłe, że dzięki takim spotkaniom rodzina królewska jest w komplecie i może miło spędzić czas przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, które będą miały miejsce już za 4 dni! Według pewnych źródeł, na tym wydarzeniu uczestniczyło około 50 osób.Strój księżnej Kate jak i jej dzieci na razie nie został zidentyfikowany dlatego na chwilę obecną zostawiam Was z większą dawką dzisiejszych zdjęć:


7 komentarzy

 1. W porównaniu z wcześniejszymi latami dużo wyraźniejsze zdjęcia dzieci.Charlotte jest taka słodka a jednocześnie poważna: )Dla nich to okazja do zabawy z dalszymi kuzynami,pobiegania po pałacowych korytarzach i zjedzeniu nieograniczonej ilości ciasteczek i cukierków: )Piękna jest tradycja spotkania przed Bożym Narodzeniem całej rodziny,która nieczęsto ma na to okazję.
  Kate wygląda szczególnie promiennie.Jej włosy robią wrażenie- są takie lśniące,gęste.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5198241/Royals-gather-Buckingham-Palace-Christmas-lunch.html zdjecia wszystkich obecnych w tym Meghan

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak Charlotte się zmieniła <3 Świetnie jest zobaczyć całą rodzinkę razem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale Charlotte już jest duża!I co raz bardziej podobna do mamy😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Nareszcie możemy zobaczyć Charlotte! Oficjalne zdjęcie, które opublikowali było zdecydowanie za stare. Porównując księżniczkę na tym zdjęciu, a tym dzisiejszym widać ogromną różnicę!
  Bardzo się cieszę, że Meghan też była na tym obiedzie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Charlotte bardzo się zmienia zdjęcie ostatnio wydane jest już nie aktualne

  OdpowiedzUsuń
 7. To zdjęcie potwierdza moją opinię, że Charlotte jest śliczna dziewczynką :)

  OdpowiedzUsuń