Nowe zdjęcie księcia Williama!

niedziela, 3 grudnia 2017

Kilka dni temu na Twitterze podano informację, iż w dniach 5-7 grudnia  2017 roku w Manchesterze będzie miał miejsce Children's Global Media Summit, który w tym roku skupi się na rzeczach takich jak innowacyjność, wolność, rozrywka oraz edukacja dzieci. Swoją obecność na tym wydarzeniu (w dniu 6 grudnia) potwierdziła para książęca.

https://twitter.com/CGMS2017
Z tego powodu opublikowano nowy portret Jego Królewskiej Wysokości, który został prawdopodobnie wykonany w dniu sesji zdjęciowej księcia George'a z okazji jego 4.urodzin. Również na tym samym tle zostało zrobione zdjęcie Kate, które mieliśmy okazję zobaczyć w liście napisanym przez księżną do Place2Be na początku listopada.


Podczas sesji zaprezentowanej przez Grega Jamesa z BBC Radio, będą omawianie sposoby nieograniczonej swobody w świecie cyfrowym oraz jak korzystanie z niego może wpłynąć na zdrowie i dobre samopoczucie dziecka.  

The Royal Foundation obecnie zajmuje się wspieraniem młodych ludzi w Internecie, więc wiemy, że nasi delegaci będą zachwyceni, gdy książę William przedstawi swoje nadzieje dotyczące przyszłości w mediach - powiedziała Alice Webb, dyrektor BBC Children's.


6 komentarzy

 1. to fantastyczne że William i Kate wspierają tak ważne akcje

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, czy Charlotte też ma takie zdjęcie. Szkoda, że zdjęcie Kate nie nie jest lepszej jakości, bo jest bardzo ładne

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostało więc tylko zdjęcie Charlotte z tej sesji.
  Książę wypadł bardzo profesjonalnie i przystojnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a jest zdjęcie Charlotte ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie, ale mamy nadzieję, że wkrótce się pojawi ;)

   Usuń