Niezapowiedziane wyjście pary - Wizyta w YoungMinds Mental Health Charity w Londynie

czwartek, 25 sierpnia 2016

Dziś para książęca odbyła niespodziewane wyjście. Około godziny 12:00 czasu polskiego, do budynku należącego do organizacji YoungMinds, przyjechali księżna Kate i książę William. Jak się okazało, to spotkanie było związane z ich kampanią oraz księcia Harry'ego ,,Heads Together''.


Mieli okazję sprawdzić usługi infolinii czyli telefonu zaufania, z którego najczęściej korzysta dzieci i młodzież.

YoungMinds jest brytyjską organizacją charytatywną zobowiązana do poprawy samopoczucia oraz zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Pomaga zrozumieć rodzicom i opiekunom zachowanie dziecka i umożliwia zapewnić odpowiednią i profesjonalną pomoc dla dzieci. Zapewnia eksperckie szkolenia, zasoby i doradztwo dla wszystkich, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą.Na początku para książęca spotkała się z wolontariuszami, którzy obsługują telefony zaufania organizacji YoungMinds.Następnie wzięli udział w krótkim szkoleniu na temat wdrożenia poprawy zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Takie szkolenia odbywają się dla ludzi, którzy współpracują z młodszym pokoleniem. Kate i William nie raz podkreślali, że dla nich jest bardzo ważne zdrowie psychiczne, nie tylko George'a i Charlotte, ale i także dzieci zamieszkujące Zjednoczone Królestwo.Później odbyła się dyskusja.Mieli okazję przez kilka minut skorzystać z usług telefonu zaufania z małą pomocą wolontariuszy.

Tego dnia księżna założyła na siebie czerwoną sukienkę od LK Bennett, kopertówkę również od tej samej marki oraz szpilki od Giavinto Rossi. Jako biżuterię wybrała kolczyki od Kiki McDonough oraz zegarek od Cartiera.


Następne wyjście będzie dopiero 1 września. Wtedy odbędą dwudniową podróż po Kornwalii i Wyspach Scilly. Najbardziej ciekawa jestem jakie ubrania księżna ze sobą zabierze - coś nowego, czy może starego?
DZISIEJSZA FRYZURA :

Zapraszamy do przeczytania dzisiejszej notki tematycznej KLIK.


7 komentarzy

 1. Książęcej parze musi rzeczywiście zależeć na tej kwestii

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu Kate wróciła do dawych długich, kręconych włosów!
  Wg mnie wygląda chyba najlepiej od czasu narodzin Charlotte z wyjątkiem kilku wieczorowych stylizacji

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładna sukienka. Czy Kate miała ją na sobie wcześniej?
  Buty mi się nie podobają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kate wygląda świeżo,uroczo, prosto,ale nienagannie.Jestem zachwycona,sukienka ma żywy kolor,a dodatki są nude,pełne klasy.Bardzo zwyczajnie,ale jak pięknie.Wskazówka jak się ubierać: )

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod wrażeniem, jak księżna Kate i książę William angażują się w sprawy związane ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży. Popieram z całego serca i wierzę w to, że ich wsparcie będzie miało pozytywne efekty. Księżna Kate wygląda bardzo dziewczęco.

  OdpowiedzUsuń