Kuzynki i kuzyni George'a i Charlotte.

piątek, 19 sierpnia 2016

Dziś notka będzie dotyczyła najmniejsze pokolenie rodziny Windsorów, a mianowicie przedstawiamy Wam najbliższe rodzeństwo cioteczne księcia i księżniczki z Cambridge.Savannah Anne Kathleen Philips, urodzona w środę 29 grudnia 2010 roku w Gloucestershire Royal Hospital jako pierwsza prawnuczka Królowej Elżbiety II i jako pierwsza wnuczka księżniczki Anny i osoba w 14.kolejce do brytyjskiego tronu. Dziewczynka obecnie ma 5 lat.

www.hellomagazine.com


Córka Petera i Autumn Philips została ochrzczona 23 kwietnia 2011 roku (kilka dni przed ślubem Williama i Kate) w kościele Świętego Krzyża w Avening w hrabstwie Gloucestershire, niedaleko Gatcombe Park.

www.dailymail.co.uk


Na chrzcie byli obecni Królowa Elżbieta i książę Filip. Mówi się,że Savannah najbardziej przypomina Petera choć niektórzy sądzą, że to cała Autumn. A wy, jak myślicie?

www.dailymail.co.uk


Isla Elizabeth Philips, urodzona 29 marca 2012 roku jako druga prawnuczka Królowej Elżbiety i druga wnuczka księżniczki Anny. Dziewczynka zajmuje 15.miejsce do brytyjskiego tronu. Obecnie ma 4 lata.

metro.co.uk


Została ochrzczona 1 lipca 2012 roku w kościele Świętego Mikołaja w Gloucestershire.

www.pinterest.com


www.dailymail.co.ukMia Grace Tindall, urodzona 17 stycznia 2014 roku w Gloucestershire Royal Hospital jako pierwsze dziecko Zary Philips i jej męża Micka Tindalla. Jest trzecią wnuczką księżniczki Anny, a czwartą prawnuczką Królowej Elżbiety II i księcia Filipa.

www.dailymail.co.uk

Mia zajmuje 17.miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Zara w jednym z wywiadów oznajmiła, że chce, aby Mia odziedziczyła po niej miłość do jazdy konnej, dlatego często zabiera swoją pociechę na takie typu zawody. Dziewczynka została ochrzczona 30 listopada 2014 roku w kościele Św. Mikołaja w Cherrington.


www.dailymail.co.uk


Córeczka Zary prawdopodobnie po raz pierwszy spotkała się George'm w maju 2014 roku w posiadłości księcia Karola - Highgrove. Mówi się też, że była obecna na przyjęciu urodzinowym z okazji 1.urodzin księcia,

www.tripadvisor.com


George już nie raz miał okazję spotkać się ze swoimi siostrami np. podczas meczu polo swojego taty w 2015 roku.W przypadku Charlotte, nigdy nie pojawiła się informacja na temat jej spotkania z Mią, Savannah czy Islą aż do 21 kwietnia. Z okazji 90. urodzin Królowej, Pałac opublikował zdjęcie Elżbiety ze swoimi wnuczętami i prawnukami. Wtedy Charlotte mogła ,,oficjalnie'' poznać Mię, Savannah oraz Islę.


Niestety z rodziny Middletonów nie znalazłam żadnych informacji na temat kuzynów czy kuzynek królewskiego rodzeństwa.

***
21 komentarzy

 1. Więc dzieci Edwarda są ciocią i wujkiem dla rodzeństwa Cambridge?

  OdpowiedzUsuń
 2. Biedny George jest na razie rodzynkiem!
  Szansę na powiększenie ilości prawnuków Elżbiety można pokładać tylko w Zarze i Kate.Reszcie wnuków nie śpieszy się do ożenku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja licze niedlugo na Zare :D

   Usuń
  2. Miała przed IO trenować,dlatego ,,odłożyła" przez to kolejną ciążę. Niestety nie dostała się na Igrzyska, więc mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie kolejne royal baby :D

   Usuń
 3. Ciekawe kto i kiedy dołączy do tej gromadki ;)
  Ps.: Zapraszam do mnie na bloga: https://owszystkimioniczymbyjustyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. poluję na książkę "Buckingham za zamkniętymi drzwiami"ale nigdzie jej nie ma, wie ktoś gdzie mogłabym ją kupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz ją kupić przez internet na stronie internetowej Matras. Kosztuje ona 32 zł ;).

   http://www.matras.pl/buckingham-za-zamknietymi-drzwiami,p,194323

   Usuń
  2. Naprawdę wielkie dzięki! :D<3

   Usuń
  3. Niestety tam też już jej nie ma :( Gdzie te książki wcięło?! ;)

   Usuń
  4. Poczekaj kilka dni. Może niedługo książka będzie dostępna ;). A jeśli niedaleko Ciebie znajduje jakieś centrum handlowe, to zobacz w Empiku.

   Usuń
  5. W naszym Empiku nie ma śladu po czymkolwiek co chociażby kojarzyło się z jakąkolwiek RK niestety. Nie wiem czy naprawdę nikt takich książek nie czyta że w całym moim mieście żadnej takiej nie ma? Ale dzięki za pomoc :)

   Usuń
  6. Kilka dni temu kupiłam tę książkę za 10 zł w Świecie Książki :)

   Usuń
 5. Dlaczego zostało napisane, że Mia jest czwartą prawnuczką? Jest trzecią prawnuczką, a czwartą jest Charlotte. Ponadto jest jeden prawnuk. To, że Mia urodziła się po kuzynie nie oznacza, że jest czwarta ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisząc to, miałam na myśli kolejność prawnuków łącznie z George'm. Jeśli chodzi o dziewczynki to tak, jest trzecia :).

   Usuń
 6. Jest także w empiku

  OdpowiedzUsuń
 7. Kim jest ta dwójka starszych dzieci na tym portrecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To james i eloise. Dzieci edwarda i sophie. Wnuki krolowej. Kuzyni wiliama i harrego:)

   Usuń
  2. Louise, a nie Eloise :)

   Usuń
 8. Zabrakło informacji tutaj o wnukach rodzeństwa księżnej Diany, a nie dawno dołączyła do tego grona mała Rose Jane ;)

  OdpowiedzUsuń