kilka słów o...Lady Elizie Spencer

wtorek, 16 sierpnia 2016

Eliza Victoria Spencer urodziła się 10 lipca 1992r. Jest drugą córką hrabiego Charlesa Spencera (brata księżnej Diany) i jego pierwszej żony Victorii Lockwood. Ma siostrę bliźniaczkę - Amelię,


Wychowywała się w rodzinnym domu w Althorp w  Northamptonshire. Siostry Spencer słyną z tego, że lubią poimprezować, dlatego wszyscy twierdzą, że nie pasują do życia w pałacach, pozowania do portretów itd.

Eliza z lewej

Razem ze swoimi siostrami uwielbia wyjeżdżać do ciepłych krajów m.in.  St Tropez, Cape Town i na prywatną wyspę w Australii. Podobno często są widziane w hotelu  Palazzo Parigi w Mediolanie. Na imprezy najchętniej chodzi do klubu  London’s Annabel’s, a zakupy robi u najpopularniejszych projektantów.

Earl Spencer with his first wife and their children Amelia, Eliza and Kitty - the couple divorced in 1997

W 1995r. razem z rodzicami i rodzeństwem przeprowadzili się do Kapsztadu w RPA, aby "odciąć" od siebie uwagę mediów. To tam uczyła się w ekskluzywnych, prywatnych szkołach. Po rozwodzie rodziców została wspólnie z mamą i rodzeństwem w RPA, a ojciec wrócił do Anglii. Następnie uczyła się w Varsity University.. Eliza i Amelia są bardziej ostrożne i nie pokazują tak swojego życia na social media jak ich starsza siostra. Ich zdjęcia pojawiają się rzadko w gazetach, czasami tylko na profilach Kitty.

Eliza w środku. Ślub Kate i Williama

Eliza miała chłopaka Christophera Elliota. Podobno był to jej pierwszy poważny związek. Chris uwielbiał surfować. Niestety zginął w wypadku samochodowym kilka dni przed jej 16. urodzinami.

For centuries, the aristocratic Spencer family has charted its history in dozens of dusty family portraits that hang at the family seat at Althorp in Northamptonshire (Pictured left to right: Eliza, Kitty and Amelia)
Eliza po lewej

Później przez pięć lat była z Matthew'em Rozowsky'm, który pracuje jako analityk finansowy.Kate i William, oraz Harry utrzymują bardzo dobre relacje ze swoimi kuzynkami. Często się odwiedzają, jeśli tylko bliźniaczki są w Anglii. Aktualnie nadal mieszkają w Kapsztadzie, choć często przylatują do ojca do Althorp.


***Zuza

7 komentarzy

 1. Mają lekkie życie,ale im nie zazdroszczę z rozwiedzionymi rodzicami,w jakimś RPA:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Reguralność publikowania notatek doskonała: )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy ;) staramy się jak tylko możemy! :)

   Usuń
 3. Nawet ładna z niej kobieta :) Gdyby tylko nie te imprezy, to wydaje się całkiem sympatyczna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ one śliczne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Byle nie związała się z kimś takim jak Kitty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Angielska uroda ale jest ok. Byle nie za dużo imprez, pozdro

  OdpowiedzUsuń