Kate nie cieszy się z zaręczyn siostry?

poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Podobno księżna jest niezadowolona z zaręczyn siostry z Jamesem Matthews. Jego młodszy brat Spencer kojarzony jest z  angielskim reality show  "Made in Chelsea". Oskarżony był o sprzedawanie kokainy, przyznał się, że przestał być prawiczkiem w wieku 13 lat, oraz niby spał już z 1000 kobiet.

Magazyn Life & Style stwierdził, że rzekomo Kate przerażona jest, że Pippa może mieć takiego szwagra, który stanie się częścią ich rodziny. Nie chcą, aby w rodzinie królewskiej wybuchł przez niego jakiś skandal.

Tymczasem Pippa jest w siódmym niebie jako narzeczona Jamesa, który podobno jest tradycjonalistą i przed zaproponowaniem siostrze księżnej zostanie jego żoną, zapytał o rękę jej ojca Michaela.


***6 komentarzy

 1. Wiarygonde źródło Life&Style według tego magazynu Kate powinna mieć 5 dzieci a książę Harry od dawna być mężem Cerssidi a no ba i mieć z 14 nie ślubnych dzieci haha

  OdpowiedzUsuń
 2. Plotki, ploteczki, plotunie :D Ciekawe, czy wszyscy Ci, którzy twierdzą, że Kate nie jest zadowolona z tych zaręczyn, mają chociaż jeden, sensowny dowód :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie taki że "zaufany przyjaciel książęcej pary im to wszystko powiedział, nawet sam się zgłosił" XD

   Usuń
 3. Takie słowa może powiedzieć każdy bez żadnego potwierdzenia,można wymyślać co przyjdzie do głowy.
  Kate z pewnością cieszy się ze szczęścia siostry.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli to prawda to...czy Kate pytała Pippe o zdanie, gdy zaczęła spotykać się z Williamem?
  Szwagier Kate nie wejdzie do rodziny Królewskiej i nie będzie obowiązkiem Kate nigdzie go zapraszać jak jej się nie podoba...

  OdpowiedzUsuń
 5. facet jest kontrowersyjny - to trzeba przyznać, ale w końcu Pippa nie należy do rodziny królewskiej, więc jeżeli wybuchnie jakiś skandal to w rodzinie Middletonów, a nie w rodzinie królewskiej (chociaż znając media na pewno mówiono by zaraz, że to szwagier przyszłej królowej).

  OdpowiedzUsuń