Najlepsze zdjęcia i momenty Księcia Williama z Królową Elżbietą.

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Dziś notka na temat babci i wnuka. W tej notce zobaczycie słodkie i zarazem śmieszne zdjęcia z udziałem księcia Williama oraz królowej Elżbiety. Jako źródło, czerpałam ze strony Hello!Magazine.1. Królowa Elżbieta wskazuje palcem na pewne szczegóły małemu księciu Williamowi podczas ślubu księcia i księżnej Yorku w 1986 roku.


2. Zróbcie miejsce dla księcia ! Królowa Elżbieta patrzy na księcia Williama, który przybył do Sandringham na Święta Bożego Narodzenia.


3. Królowa i jej chłopcy ! Podczas Guards Polo Club, Smiths Lawn w Windsorze. Monarchini jest bardzo związana ze swoimi wnukami, księciem Williamem i księciem Harry'm.


4. Książę William pocałował swoją babkę po zakończeniu meczu polo w Royal Ascot w Anglii.


5. Stojąc na baczności, książę William spojrzał na uśmiechniętą babcię podczas Trooping The Colour na balkonie Pałacu Buckingham w 2003 roku.


6. Królewskie osiągnięcie ! Królowa Elżbieta z dumą patrzy na księcia Williama, który dostał dyplom ukończenia studiów w St.Andrews.


7. Książę William pękł ze śmiechu, gdy Królowa przechodziła obok niego podczas Parady w Królewskiej Akademii Wojskowej w Sandhurst.


8. Książę William pokazał swojej babci śmigłowiec Sea King podczas jej wizyty w RAF Valley.


9. Z księciem Karolem i Kate Middleton u boku, Królowa Elżbieta i Książę William wykorzystali chwilę na krótką rozmowę podczas finału obchodów Diamentowego Jubileuszu Królowej w Pałacu Buckingham.10. Dwóch przyszłych królów i monarchini na balkonie Pałacu Buckingham.


11. Królowa z uśmiechem patrzy na księcia Williama, który podczas The Patron's Lunch chciał ją rozśmieszyć.


12. Ponownie Królowa została rozśmieszona przez wnuka.13. Pogawędka Elżbiety i Williama podczas corocznego Festiwalu Pamięci.14. Konwersacja w czasie 800-lecia Magna Carta.15. To był najsłodszy moment na chrzcinach księżniczki Charlotte ! George rozmawiający ze swoją prababcią.16. Królowa Elżbieta stoi obok wnuka i jego rodziny w czasie Trooping The Colour 2016.17. Książę pokazuje swojej babci East Anglian Air Ambulance.


Fanka Kate

7 komentarzy

 1. Jeszcze jest jedno najlepsze z tegorocznego Trooping,gdy Elżbieta każe wnukowi wstać od George'a.

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam to zdjęcie z chrzcin Charlotte :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale,że ostatnio publikujecie codziennie notatki tematyczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witajcie,
  urocze są te zdjęcia, które prezentują relacje Królowej z Księciem Williamem.
  Fantastyczna notka - oby więcej takich!
  Pozdrawiam serdecznie autorki bloga,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 5. Super notka. Pokazuje inne oblicze Królowej :)

  OdpowiedzUsuń