Książę William na przyjęciu UK Chamber of Shipping w Londynie

poniedziałek, 5 lutego 2018

Dziś wieczorem do londyńskiego hotelu Hilton przybył książę William. Otóż tego dnia miało miejsce przyjęcie wydane przez przedstawicieli organizacji UK Chamber of Shipping, która głównie zajmuje się zapewnieniem jak najlepszego transportu po morzach, czyli żeglugi.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Mamy zaszczyt powitać księcia Cambridge na naszej corocznej kolacji. Izba Zjednoczonego Królewska podziela jego zaangażowanie w zwalczanie nielegalnego handlu zwierzętami, a dzięki aktywnej pracy naszej branży, jestem przekonany, że jego kampania zakończy się sukcesem - Guy Platten, prezes UK Chamber

https://twitter.com

UK Chamber of Shipping jest stowarzyszeniem należącym do branży żeglugowej, które działa w Wielkiej Brytanii. Jego celem jest dostarczanie jak największych wpływów w kwestiach morskich na arenie międzynarodowej. Ponadto Wielka Brytania jest obecnie liderem w globalnym sektorze morskim.
https://twitter.com

Książę William, jako patron United for Wildlife, w swoim przemówieniu poruszył temat handlu dzikimi zwierzętami, który nadal funkcjonuje na świecie. W obecności wszystkich przedstawicieli firm transportowym, nalegał na pomoc w zwalczaniu przestępstwa poprzez zamknięcie szlaków, z których korzystają kłusownicy.

https://twitter.com2 komentarze

  1. Hej Zuza ostatnio czytałam twoją notatkę o wrażeniach z Trooping the colour i byłam też gdy Kate i William byli w Polsce nurtuje mnie jedno pytanie gdzie i z kim jadą George i Charlotte z pałacu Buckingham i np. Po wylądowaniu na lotnisku bk K&W jadą osobno to gdzie są wtedy ich dzieci?????

    OdpowiedzUsuń
  2. William powinnien zgolić te włosy do zera :D

    OdpowiedzUsuń